.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1040480000 WDU 35N BL 2.5 - 50 mm² Kompakt Tip Geçiş Klemensleri ürünü, Feed-through klemens block, Vidalı bağlantı, mavi, 35 mm², 125 A, 500 V, Numara bağlantılar: 2 Vidalı bağlantı içiçinde screwable cross-connection içinde closed state özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 50,5 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 1,988 inch |
| DIN Ray dahil Derinlik | 51 mm |
| Yükseklik | 66 mm |
| Yükseklik (inç) | 2,598 inch |
| Genişlik | 16 mm |
| Genişlik (inç) | 0,63 inch |
| Net Ağırlık | 48,154 g |
| Depolama Sıcaklık | -25 °C...55 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -60 °C…85 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Min. | -60 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Maks. | 130 °C |
| Ana Malzeme | Wemid |
|---|---|
| Renk | mavi |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-0 |
| Sertifika No. (ATEX) | DEMKO14ATEX1338U |
|---|---|
| Sertifika No. (IECEX) | IECEXULD14.0005U |
| Max. Gerilim (ATEX) | 352 V |
| Akım (ATEX) | 110 A |
| Kablo Kesit Kesit Max. (ATEX) | 35 mm² |
| Max. Gerilim (IECEX) | 352 V |
| Akım (IECEX) | 110 A |
| Kablo Kesit Kesit Max. (IECEX) | 35 mm² |
| EN 60079-7 İşaretleme | Ex eb II C Gb |
| Ex 2014/34/EU Etiketi | II 2 G D |
| Versiyon | Vidalı bağlantı için screwable cross-connection içinde closed state |
|---|---|
| Uç Kapama Plakası Gerekli | Hayır |
| Potansiyel Sayısı | 1 |
| Katman Sayısı | 1 |
| Katman başına Sıkma Noktası Sayısı | 2 |
| Potansiyel Sayısı Per Tier | 1 |
| Katmanlar Dahili olarak Köprülenmiş | Hayır |
| PE Bağlantısı | Hayır |
| Montaj Ray | TS 35 |
| N-function | Evet |
| PE Fonksiyon | Hayır |
| PEN Fonksiyon | Evet |
| Kablo Bağlantı Kesit Kesit, Ince Çok Telli ile Kablo-uç Yüksükler DIN 46228/1, 2 Sıkılabilir Kablolar, Max. | 6 mm² |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Kesit Kesit, Ince Çok Telli ile Kablo-uç Yüksükler DIN 46228/1, 2 Sıkılabilir Kablolar, Min. | 2,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesit Kesit, Ince Çok Telli, Iki Sıkılabilir Kablolar, Min. | 2,5 mm² |
| Kablo Kesit, Ince Çok Telli, Iki Sıkılabilir Kablolar, Max. | 6 mm² |
| Patlama Testli Versiyon | Hayır |
|---|---|
| Benzer Klemens Sayısı | 1 |
| Açık Yanlar | closed |
| Montaj Tipi | Geçmeli montaj |
| Bağlantı Tipi, İlave Bağlantı | Vidalı bağlantı |
|---|
| Bıçak Size | 6.5 x 1.2 mm |
|---|---|
| Sıkma Aralığı, Maks. | 50 mm² |
| Sıkma Aralığı, Min. | 2,5 mm² |
| Sıkma Vida | M 6 |
| Bağlantı Kesit, Ince Çok Telli, Min. | 2,5 mm² |
| Bağlantı Kesiti, Çok Telli, Maks. | 50 mm² |
| Bağlantı Kesiti, Çok Telli, Min. | 2,5 mm² |
| Bağlantı Yönü | yan tarafta |
| IEC 60947-1'e göre Gösterge | B9 |
| Bağlantı Sayısı | 2 |
| Soyma Uzunluğu | 18 mm |
| Sıkma Torku, Maks. | 5 Nm |
| Sıkma Torku, Min. | 4 Nm |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | AWG 10 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Min. | AWG 12 |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Maks. | 35 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Min. | 2,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/1, Maks. | 35 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/1, Min. | 2,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Maks. | 35 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Min. | 2,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, Tek Telli, Maks. | 16 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, Tek Telli, Min. | 2,5 mm² |
| Sertifika No. (CSA) | 12400-388 |
|---|---|
| Akım Size B (CSA) | 120 A |
| Akım Size D (CSA) | 10 A |
| Gerilim Size B (CSA) | 300 V |
| Gerilim Size D (CSA) | 300 V |
| Kablo Kesit Kesit Max. (CSA) | 2 AWG |
| Kablo Kesit Kesit Min. (CSA) | 12 AWG |
| Montaj Ray | TS 35 |
|---|---|
| Standartlar | IEC 60947-7-1 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | AWG 10 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Min. | AWG 12 |
| Anma Kesiti | 35 mm² |
|---|---|
| Anma Gerilimi | 500 V |
| Anma Dc Gerilimi | 500 V |
| Nominal Akım | 125 A |
| Akım De Maksimum Kablolar | 150 A |
| Standartlar | IEC 60947-7-1 |
| IEC 60947-7-x'e göre Hacim Direnci | 1,33 mΩ |
| Anma Darbe Dayanım Gerilim | 6 kV |
| IEC 60947-7-x'e Uygun Güç Kaybı | 0,77 W |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
| Darbe Gerilim Category | III |
| Sertifika No. (UR) | E60693 |
|---|---|
| Iletken Size Factory Wiring Max. (UR) | 0 AWG |
| Iletken Size Factory Wiring Min. (UR) | 12 AWG |
| Iletken Size Alan Wiring Max. (UR) | 0 AWG |
| Iletken Size Alan Wiring Min. (UR) | 12 AWG |
| Akım Size C (UR) | 150 A |
| Gerilim Size C (UR) | 1000 V |
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (UR) | E60693 |
| Versiyon | Feed-through klemens block, Vidalı bağlantı, mavi, 35 mm², 125 A, 500 V, Numara bağlantılar: 2 |
|---|---|
| Sipariş No. | 1040480000 |
| Tip | WDU 35N BL |
| GTIN (EAN) | 4008190353834 |
| Miktar | 20 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Ürün Karbon Ayak İzi | Beşikten kapıya: 0,384 kg CO2 eq. |
| Ürün Information | 1000 V UL ve CSA için usage groups B ve C: can be used ile isolating DIN rails ve when using WTW EN partitions |
|---|
| ETIM 8.0 | EC000897 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000897 |
| ETIM 10.0 | EC000897 |
| ECLASS 14.0 | 27-25-01-01 |
| ECLASS 15.0 | 27-25-01-01 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..