.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1041680000 WDK 2.5N BL 0.05 - 4 mm² Kompakt İki Katlı Klemens ürünü, Multi-tier modular klemens, Vidalı bağlantı, mavi, 2.5 mm², 800 V, Numara bağlantılar: 4, Numara katmanlar: 2, TS 35, V-0 Vidalı bağlantı içiçinde plug-in cross-connector One uç olmaksızın konnektör özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 62 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 2,441 inch |
| DIN Ray dahil Derinlik | 62,45 mm |
| Yükseklik | 61 mm |
| Yükseklik (inç) | 2,402 inch |
| Genişlik | 5,1 mm |
| Genişlik (inç) | 0,201 inch |
| Net Ağırlık | 11,024 g |
| Depolama Sıcaklık | -25 °C...55 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -60 °C…85 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Min. | -60 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Maks. | 130 °C |
| Ana Malzeme | Wemid |
|---|---|
| Renk | mavi |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-0 |
| Sertifika No. (ATEX) | DEMKO15ATEX1346U |
|---|---|
| Sertifika No. (IECEX) | IECEXULD15.0003U |
| Max. Gerilim (ATEX) | 550 V |
| Akım (ATEX) | 21 A |
| Kablo Kesit Kesit Max. (ATEX) | 4 mm² |
| Max. Gerilim (IECEX) | 550 V |
| Akım (IECEX) | 21 A |
| Kablo Kesit Kesit Max. (IECEX) | 4 mm² |
| EN 60079-7 İşaretleme | Ex eb II C Gb |
| Ex 2014/34/EU Etiketi | II 2 G D |
| Versiyon | Vidalı bağlantı için plug-in cross-connector One uç olmaksızın konnektör |
|---|---|
| Uç Kapama Plakası Gerekli | Evet |
| Potansiyel Sayısı | 2 |
| Katman Sayısı | 2 |
| Katman başına Sıkma Noktası Sayısı | 2 |
| Potansiyel Sayısı Per Tier | 1 |
| Katmanlar Dahili olarak Köprülenmiş | Hayır |
| PE Bağlantısı | Hayır |
| Montaj Ray | TS 35 |
| N-function | Evet |
| PE Fonksiyon | Hayır |
| PEN Fonksiyon | Hayır |
| Kablo Bağlantı Kesit Kesit, Ince Çok Telli ile Kablo-uç Yüksükler DIN 46228/1, 2 Sıkılabilir Kablolar, Max. | 1,5 mm² |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Kesit Kesit, Ince Çok Telli ile Kablo-uç Yüksükler DIN 46228/1, 2 Sıkılabilir Kablolar, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesit Kesit, Ince Çok Telli, Iki Sıkılabilir Kablolar, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Kesit, Ince Çok Telli, Iki Sıkılabilir Kablolar, Max. | 1,5 mm² |
| Patlama Testli Versiyon | Evet |
|---|---|
| Benzer Klemens Sayısı | 1 |
| Açık Yanlar | sağ |
| Montaj Tipi | Geçmeli montaj |
| Bağlantı Tipi, İlave Bağlantı | Vidalı bağlantı |
|---|
| Bıçak Size | 0.6 x 3.5 mm |
|---|---|
| Sıkma Aralığı, Maks. | 4 mm² |
| Sıkma Aralığı, Min. | 0,05 mm² |
| Sıkma Vida | M 2.5 |
| Bağlantı Kesit, Ince Çok Telli, Min. | 0,05 mm² |
| Bağlantı Kesiti, Çok Telli, Maks. | 4 mm² |
| Bağlantı Kesiti, Çok Telli, Min. | 0,05 mm² |
| Bağlantı Yönü | yan tarafta |
| IEC 60947-1'e göre Gösterge | A3 |
| Bağlantı Sayısı | 4 |
| Soyma Uzunluğu | 8 mm |
| Sıkma Torku, Maks. | 0,6 Nm |
| Sıkma Torku, Min. | 0,4 Nm |
| Tork Katman ile DMS Elektrik Screwdriver | 1 |
| Tip Bağlantı 2 | Vidalı bağlantı |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | AWG 12 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Min. | AWG 30 |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Maks. | 4 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Min. | 0,05 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/1, Maks. | 2,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/1, Min. | 0,05 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Maks. | 2,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Min. | 0,05 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, Tek Telli, Maks. | 4 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, Tek Telli, Min. | 0,05 mm² |
| Sertifika No. (CSA) | 200039-1057876 |
|---|---|
| Akım Size C (CSA) | 20 A |
| Akım Size D (CSA) | 5 A |
| Gerilim Size C (CSA) | 300 V |
| Gerilim Size D (CSA) | 600 V |
| Kablo Kesit Kesit Max. (CSA) | 12 AWG |
| Kablo Kesit Kesit Min. (CSA) | 26 AWG |
| Montaj Ray | TS 35 |
|---|---|
| Standartlar | IEC 60947-7-1 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | AWG 12 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Min. | AWG 30 |
| Anma Kesiti | 2,5 mm² |
|---|---|
| Anma Gerilimi | 800 V |
| Anma Dc Gerilimi | 800 V |
| Nominal Akım | 24 A |
| Akım De Maksimum Kablolar | 28 A |
| Standartlar | IEC 60947-7-1 |
| IEC 60947-7-x'e göre Hacim Direnci | 2,66 mΩ |
| Anma Darbe Dayanım Gerilim | 8 kV |
| IEC 60947-7-x'e Uygun Güç Kaybı | 0,77 W |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
| Sertifika No. (UR) | E60693 |
|---|---|
| Akım Size B (UR) | 20 A |
| Akım Size C (UR) | 20 A |
| Gerilim Size B (UR) | 600 V |
| Gerilim Size C (UR) | 600 V |
| Kablo Kesit Kesit Max. (UR) | 12 AWG |
| Kablo Kesit Kesit Min. (UR) | 26 AWG |
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (UR) | E60693 |
| Versiyon | Multi-tier modular klemens, Vidalı bağlantı, mavi, 2.5 mm², 800 V, Numara bağlantılar: 4, Numara katmanlar: 2, TS 35, V-0 |
|---|---|
| Sipariş No. | 1041680000 |
| Tip | WDK 2.5N BL |
| GTIN (EAN) | 4032248139118 |
| Miktar | 50 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| ETIM 8.0 | EC000897 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000897 |
| ETIM 10.0 | EC000897 |
| ECLASS 14.0 | 27-25-01-02 |
| ECLASS 15.0 | 27-25-01-02 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..