.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1050080000 WAP 2.5-10 BL Nihayet Plakaları Mavi ürünü, Uç plaka içiçinde klemensler, mavi, Yükseklik: 56 mm, Genişlik: 1.5 mm, V-0, Wemid, Geçmeli montaj: Hayır Uç plaka özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 33,5 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 1,319 inch |
| Yükseklik | 56 mm |
| Yükseklik (inç) | 2,205 inch |
| Genişlik | 1,5 mm |
| Genişlik (inç) | 0,059 inch |
| Net Ağırlık | 2,56 g |
| Depolama Sıcaklık | -25 °C...55 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -60 °C…85 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Min. | -60 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Maks. | 130 °C |
| Ana Malzeme | Wemid |
|---|---|
| Renk | mavi |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-0 |
| Versiyon | Uç plaka |
|---|
| Montaj Tavsiyesi | Doğrudan montaj |
|---|---|
| Geçmeli Montaj | Hayır |
| Montaj Tavsiyesi | Doğrudan montaj |
|---|
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | Uç plaka için klemensler, mavi, Yükseklik: 56 mm, Genişlik: 1.5 mm, V-0, Wemid, Geçmeli montaj: Hayır |
|---|---|
| Sipariş No. | 1050080000 |
| Tip | WAP 2.5-10 BL |
| GTIN (EAN) | 4008190136611 |
| Miktar | 50 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Ürün Karbon Ayak İzi | Beşikten kapıya: 0,023 kg CO2 eq. |
| ETIM 8.0 | EC000886 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000886 |
| ETIM 10.0 | EC000886 |
| ECLASS 14.0 | 27-25-03-01 |
| ECLASS 15.0 | 27-25-03-01 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..