.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1052360000 WQV 6/2 2 Kutup 57A W Serisi Ray Klemensi ürünü, Cross-connector (klemens), vidalandığında, sarı, 57 A, Numara poles: 2, mm cinsinden hatve (P): 8.00, Insulated: Evet, Genişlik: 7.6 mm Içiçinde klemensler özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 18 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 0,709 inch |
| Yükseklik | 14,1 mm |
| Yükseklik (inç) | 0,555 inch |
| Genişlik | 7,6 mm |
| Genişlik (inç) | 0,299 inch |
| Net Ağırlık | 3 g |
| Depolama Sıcaklık | -25 °C...55 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -60 °C…85 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Min. | -60 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Maks. | 130 °C |
| Ana Malzeme | PA 66 |
|---|---|
| Renk | sarı |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-0 |
| Versiyon | Için klemensler |
|---|
| Patlama Testli Versiyon | Hayır |
|---|---|
| Tip Sabitleme | vidalandığında |
| Mm cinsinden Hatve (p) | 8 mm |
|---|
| Numara Poles | 2 |
|---|
| Anma Gerilimi | 400 V |
|---|---|
| Nominal Akım | 57 A |
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | Cross-connector (klemens), vidalandığında, sarı, 57 A, Numara poles: 2, mm cinsinden hatve (P): 8.00, Insulated: Evet, Genişlik: 7.6 mm |
|---|---|
| Sipariş No. | 1052360000 |
| Tip | WQV 6/2 |
| GTIN (EAN) | 4008190075866 |
| Miktar | 50 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| ETIM 8.0 | EC000489 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000489 |
| ETIM 10.0 | EC000489 |
| ECLASS 14.0 | 27-25-03-03 |
| ECLASS 15.0 | 27-25-03-03 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..