.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1985580000 ZQV 1.5N/10 10 Kutup Tarak Üst Köprü ürünü, Cross-connector (klemens), Plugged, orange, 17.5 A, Numara poles: 10, mm cinsinden hatve (P): 3.50, Insulated: Evet, Genişlik: 33.5 mm özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 21,9 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 0,862 inch |
| Yükseklik | 2,8 mm |
| Yükseklik (inç) | 0,11 inch |
| Genişlik | 33,5 mm |
| Genişlik (inç) | 1,319 inch |
| Net Ağırlık | 3,391 g |
| Depolama Sıcaklık | -25 °C...55 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -5 °C…40 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Min. | -60 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Maks. | 130 °C |
| Ana Malzeme | Wemid |
|---|---|
| Renk | orange |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-0 |
| Patlama Testli Versiyon | Evet |
|---|---|
| Tip Sabitleme | Plugged |
| Mm cinsinden Hatve (p) | 3,5 mm |
|---|
| Numara Poles | 10 |
|---|
| Anma Gerilimi | 400 V |
|---|---|
| Nominal Akım | 17,5 A |
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | Cross-connector (klemens), Plugged, orange, 17.5 A, Numara poles: 10, mm cinsinden hatve (P): 3.50, Insulated: Evet, Genişlik: 33.5 mm |
|---|---|
| Sipariş No. | 1985580000 |
| Tip | ZQV 1.5N/10 |
| GTIN (EAN) | 4050118370416 |
| Miktar | 20 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Ürün Information | Due göre stability ve sıcaklık reasons It is only possible göre break out 60% temas elements. usage kesit connectors reduces anma gerilim göre 400 V.The gerilim reduced göre 25 V if cut kesit bağlantı ile blank cut edges are used. |
|---|
| ETIM 8.0 | EC000489 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000489 |
| ETIM 10.0 | EC000489 |
| ECLASS 14.0 | 27-25-03-03 |
| ECLASS 15.0 | 27-25-03-03 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..