.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 318000000 VH 19/6.3/4.3 Vida Kovanı ürünü, Connecting kovan (klemens), vidalandığında, Genişlik: 6 mm, Yükseklik: 6 mm, Derinlik: 19 mm, Numara poles: 1, Cu Zn içiçinde cross-connection link özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 19 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 0,748 inch |
| Yükseklik | 6 mm |
| Yükseklik (inç) | 0,236 inch |
| Genişlik | 6 mm |
| Genişlik (inç) | 0,236 inch |
| Çapı | 6 mm |
| Net Ağırlık | 2,77 g |
| Depolama Sıcaklık | -25 °C...55 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -5 °C…40 °C |
| Ana Malzeme | Cu Zn |
|---|---|
| Renk | grey |
| Versiyon | için cross-connection link |
|---|
| Patlama Testli Versiyon | Hayır |
|---|---|
| Montaj Tavsiyesi | Doğrudan montaj |
| Tip Sabitleme | vidalandığında |
| Çapı | 6 mm |
|---|
| Montaj Tavsiyesi | Doğrudan montaj |
|---|---|
| Numara Poles | 1 |
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | Connecting kovan (klemens), vidalandığında, Genişlik: 6 mm, Yükseklik: 6 mm, Derinlik: 19 mm, Numara poles: 1, Cu Zn |
|---|---|
| Sipariş No. | 0318000000 |
| Tip | VH 19/6.3/4.3 |
| GTIN (EAN) | 4008190059460 |
| Miktar | 50 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Uyumlu ile muafiyet |
|---|---|
| ROHS Muafiyet (if Applicable/known) | 6c |
| REACH SVHC | Lead 7439-92-1 |
| SCIP | 73c55621-8329-401d-bde2-7fd78e0e60e4 |
| ETIM 8.0 | EC002848 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC002848 |
| ETIM 10.0 | EC002848 |
| ECLASS 14.0 | 27-25-03-90 |
| ECLASS 15.0 | 27-25-03-90 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..