.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1609030000 ZQV 4/10 GE 10 Kutup 32A Z Serisi Ray Klemens ürünü, Aksesuarlar, Cross-connector, 32 A Içiçinde klemensler özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 31,6 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 1,244 inch |
| Yükseklik | 59,3 mm |
| Yükseklik (inç) | 2,335 inch |
| Genişlik | 2,8 mm |
| Genişlik (inç) | 0,11 inch |
| Net Ağırlık | 8,8 g |
| Depolama Sıcaklık | -25 °C...55 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -60 °C…85 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Min. | -60 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Maks. | 130 °C |
| Ana Malzeme | Wemid |
|---|---|
| Renk | sarı |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-0 |
| Versiyon | Için klemensler |
|---|
| Patlama Testli Versiyon | Evet |
|---|---|
| Montaj Tavsiyesi | Doğrudan montaj |
| Tip Sabitleme | Plugged |
| Mm cinsinden Hatve (p) | 6,1 mm |
|---|
| Montaj Tavsiyesi | Doğrudan montaj |
|---|---|
| Numara Poles | 10 |
| Anma Gerilimi | 400 V |
|---|---|
| Nominal Akım | 32 A |
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | Aksesuarlar, Cross-connector, 32 A |
|---|---|
| Sipariş No. | 1609030000 |
| Tip | ZQV 4/10 GE |
| GTIN (EAN) | 4008190263300 |
| Miktar | 20 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Ürün Information | Due göre stability ve sıcaklık reasons It is only possible göre break out 60% temas elements. usage kesit connectors reduces anma gerilim göre 400 V.The gerilim reduced göre 25 V if cut kesit bağlantı ile blank cut edges are used. Kesit bağlantılar ile >10 poles have bare cut edges ex works. |
|---|
| ETIM 8.0 | EC000489 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000489 |
| ETIM 10.0 | EC000489 |
| ECLASS 14.0 | 27-25-03-03 |
| ECLASS 15.0 | 27-25-03-03 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..