.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1059000000 WEW 35/1 Vidalı Tip Klemens Durdurucuları ürünü, Uç bracket, koyu bej, TS 35, V-2, Wemid, Genişlik: 12 mm, 100 °C Içiçinde klemensler özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 62,5 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 2,461 inch |
| Yükseklik | 56 mm |
| Yükseklik (inç) | 2,205 inch |
| Genişlik | 12 mm |
| Genişlik (inç) | 0,472 inch |
| Net Ağırlık | 36,3 g |
| Ortam Sıcaklık | -5 °C…40 °C |
|---|---|
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Min. | -50 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Maks. | 100 °C |
| Ana Malzeme | Wemid |
|---|---|
| Renk | koyu bej |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-2 |
| Versiyon | Için klemensler |
|---|---|
| Montaj Ray | TS 35 |
| Montaj Tavsiyesi | Doğrudan montaj |
|---|---|
| Locking | için vida sabitleme |
| Montaj Tipi | vidalandığında |
| Sıkma Torku, Maks. | 2,4 Nm |
|---|---|
| Sıkma Torku, Min. | 1,2 Nm |
| TS 35 Offset | 28 mm |
|---|
| Montaj Tavsiyesi | Doğrudan montaj |
|---|---|
| Montaj Ray | TS 35 |
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | Uç bracket, koyu bej, TS 35, V-2, Wemid, Genişlik: 12 mm, 100 °C |
|---|---|
| Sipariş No. | 1059000000 |
| Tip | WEW 35/1 |
| GTIN (EAN) | 4008190172282 |
| Miktar | 50 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Ürün Karbon Ayak İzi | Beşikten kapıya: 0.343 kg CO2eq. |
| ETIM 8.0 | EC001041 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC001041 |
| ETIM 10.0 | EC001041 |
| ECLASS 14.0 | 27-25-03-02 |
| ECLASS 15.0 | 27-25-03-02 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..