.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1064760000 WAH 185/300 BE WFF 185/300 Üst Kapak ürünü, Bolt-type vida klemensler, Hood, beige, 54 mm özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 43,9 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 1,728 inch |
| Yükseklik | 139 mm |
| Yükseklik (inç) | 5,472 inch |
| Genişlik | 54 mm |
| Genişlik (inç) | 2,126 inch |
| Net Ağırlık | 26,98 g |
| Depolama Sıcaklık | -25 °C...55 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -5 °C…40 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Min. | -50 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Maks. | 100 °C |
| Ana Malzeme | Polyamide 66 |
|---|---|
| Renk | beige |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-2 |
| Patlama Testli Versiyon | Hayır |
|---|---|
| Montaj Tavsiyesi | Doğrudan montaj |
| Tip Sabitleme | Geçmeli montaj |
| Mm cinsinden Hatve (p) | 55 mm |
|---|
| Montaj Tavsiyesi | Doğrudan montaj |
|---|
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | Bolt-type vida klemensler, Hood, beige, 54 mm |
|---|---|
| Sipariş No. | 1064760000 |
| Tip | WAH 185/300 BE |
| GTIN (EAN) | 4008190108267 |
| Miktar | 10 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| ETIM 8.0 | EC002848 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC002848 |
| ETIM 10.0 | EC002848 |
| ECLASS 14.0 | 27-25-03-90 |
| ECLASS 15.0 | 27-25-03-90 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..