.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1084000000 WAP WDK2.5/4 N WDK N Serisi 2.5-4 W Serisi Ray Klemens ürünü, Uç plaka içiçinde klemensler, koyu bej, Yükseklik: 60 mm, Genişlik: 1.5 mm, V-0, Wemid, Geçmeli montaj: Hayır Uç plaka özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 53,9 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 2,122 inch |
| Yükseklik | 60 mm |
| Yükseklik (inç) | 2,362 inch |
| Genişlik | 1,5 mm |
| Genişlik (inç) | 0,059 inch |
| Net Ağırlık | 4,185 g |
| Depolama Sıcaklık | -25 °C...55 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -50 °C…75 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Min. | -50 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Maks. | 120 °C |
| Ana Malzeme | Wemid |
|---|---|
| Renk | koyu bej |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-0 |
| Versiyon | Uç plaka |
|---|
| Montaj Tavsiyesi | Doğrudan montaj |
|---|---|
| Geçmeli Montaj | Hayır |
| Montaj Tavsiyesi | Doğrudan montaj |
|---|
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | Uç plaka için klemensler, koyu bej, Yükseklik: 60 mm, Genişlik: 1.5 mm, V-0, Wemid, Geçmeli montaj: Hayır |
|---|---|
| Sipariş No. | 1084000000 |
| Tip | WAP WDK2.5/4 N |
| GTIN (EAN) | 4032248127351 |
| Miktar | 20 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Ürün Karbon Ayak İzi | Beşikten kapıya: 0,041 kg CO2 eq. |
| ETIM 8.0 | EC000886 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000886 |
| ETIM 10.0 | EC000886 |
| ECLASS 14.0 | 27-25-03-01 |
| ECLASS 15.0 | 27-25-03-01 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..