.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 473460001 DEK 5 FW 1-50 Baskı 1 - 50 Markalama Etiket ürünü, Dekafix, Klemens işaretleyici, 5 x 5 mm, mm cinsinden hatve (P): 5.00 Weidmueller, beyaz özellikleriyle sunulur.
| Yükseklik | 5 mm |
|---|---|
| Yükseklik (inç) | 0,197 inch |
| Genişlik | 5 mm |
| Genişlik (inç) | 0,197 inch |
| Net Ağırlık | 0,05 g |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40...100 °C |
|---|
| Uygulama/Üretici | Weidmueller |
|---|---|
| Ana Malzeme | Polyamide 66 |
| Renk | beyaz |
| Baskı Rengi | siyah |
| Halojen | Hayır |
| Direnç Koduna göre Malzeme Rengi | 9 |
| Kombinasyon başına İşaretleyici Sayısı | 1 Card = Klemens işaretleyici |
| Ambalaj Birimi başına İşaretleyici Sayısı | Form supply: Card |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40...100 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı, Maks. | 100 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı, Min. | -40 °C |
| Baskı Yönü | yatay |
| Basılı Karakterler | Rakamlar |
| Baskı Yöntemi | MC Laser |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-2 |
| Genişlik | 5 mm |
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | Dekafix, Klemens işaretleyici, 5 x 5 mm, mm cinsinden hatve (P): 5.00 Weidmueller, beyaz |
|---|---|
| Sipariş No. | 0473460001 |
| Tip | DEK 5 FW 1-50 |
| GTIN (EAN) | 4008190135157 |
| Miktar | 500 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Ürün Karbon Ayak İzi | Beşikten kapıya: 0.001 kg CO2 eq. |
| ETIM 8.0 | EC000761 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000761 |
| ETIM 10.0 | EC000761 |
| ECLASS 14.0 | 27-28-11-01 |
| ECLASS 15.0 | 27-28-11-01 |
| Mm cinsinden Hatve (p) | 5 mm |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..