.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 9532440000 KDKS 1/35 DB 0.5 - 4 mm² G20 Sigorta İki katlı Klemens ürünü, SAK Series, Fuse klemens, Anma kesit: 4 mm², Vidalı bağlantı, Wemid, koyu bej, Doğrudan montaj Vidalı bağlantı Fuse isolator One uç olmaksızın konnektör özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 55 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 2,165 inch |
| DIN Ray dahil Derinlik | 54,6 mm |
| Yükseklik | 73,5 mm |
| Yükseklik (inç) | 2,894 inch |
| Genişlik | 8,1 mm |
| Genişlik (inç) | 0,319 inch |
| Net Ağırlık | 20,32 g |
| Depolama Sıcaklık | -25 °C...55 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklık | -50 °C…75 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Min. | -50 °C |
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Maks. | 120 °C |
| Ana Malzeme | Wemid |
|---|---|
| Insulating Malzeme | Wemid |
| Renk | koyu bej |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-0 |
| Versiyon | Vidalı bağlantı Fuse isolator One uç olmaksızın konnektör |
|---|---|
| Uç Kapama Plakası Gerekli | Evet |
| Potansiyel Sayısı | 2 |
| Katman Sayısı | 2 |
| Katman başına Sıkma Noktası Sayısı | 2 |
| Katmanlar Dahili olarak Köprülenmiş | Hayır |
| PE Bağlantısı | Hayır |
| Montaj Ray | TS 35 |
| Patlama Testli Versiyon | Hayır |
|---|---|
| Montaj Tavsiyesi | Doğrudan montaj |
| Benzer Klemens Sayısı | 1 |
| Açık Yanlar | sağ |
| Montaj Tipi | Geçmeli montaj |
| İletken Kesiti, Esnek Plus Plastik Manşon DIN 46228/1, Ek Bağlantı, Max. | 4 mm² |
|---|---|
| Bağlantı Tipi, İlave Bağlantı | Vidalı bağlantı |
| Bıçak Size | 0.6 x 3.5 mm |
|---|---|
| Sıkma Aralığı, Maks. | 4 mm² |
| Sıkma Aralığı, Min. | 0,22 mm² |
| Sıkma Vida | M 3 |
| Bağlantı Kesit, Ince Çok Telli, Max. | 4 mm² |
| Bağlantı Kesit, Ince Çok Telli, Min. | 0,22 mm² |
| Bağlantı Kesiti, Çok Telli, Maks. | 4 mm² |
| Bağlantı Kesiti, Çok Telli, Min. | 0,22 mm² |
| Bağlantı Yönü | yan tarafta |
| IEC 60947-1'e göre Gösterge | A3 |
| Bağlantı Sayısı | 4 |
| Soyma Uzunluğu | 8 mm |
| Sıkma Torku, Maks. | 0,8 Nm |
| Sıkma Torku, Min. | 0,5 Nm |
| Twin Kablo-uç Yüksükler, Max. | 1,5 mm² |
| Twin Kablo-uç Yüksükler, Min. | 0,5 mm² |
| Tip Bağlantı 2 | Vidalı bağlantı |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | AWG 12 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Min. | AWG 22 |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Maks. | 4 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Min. | 0,22 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/1, Maks. | 4 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/1, Min. | 0,22 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Min. | 0,22 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, Tek Telli, Maks. | 4 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, Tek Telli, Min. | 0,22 mm² |
| Sertifika No. (CSA) | 12400-281 |
|---|---|
| Akım Size D (CSA) | 10 A |
| Gerilim Size D (CSA) | 300 V |
| Kablo Kesit Kesit Max. (CSA) | 12 AWG |
| Kablo Kesit Kesit Min. (CSA) | 26 AWG |
| Montaj Tavsiyesi | Doğrudan montaj |
|---|---|
| Montaj Ray | TS 35 |
| Standartlar | IEC 60947-7-3 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | AWG 12 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Min. | AWG 22 |
| Anma Kesiti | 4 mm² |
|---|---|
| Anma Gerilimi | 440 V |
| Anma Gerilimi göre Adjoining Klemens | 500 V |
| Anma Dc Gerilimi | 440 V |
| Nominal Akım | 6,3 A |
| Akım De Maksimum Kablolar | 6,3 A |
| Standartlar | IEC 60947-7-3 |
| IEC 60947-7-x'e göre Hacim Direnci | 1 mΩ |
| Anma Darbe Dayanım Gerilim | 6 kV |
| IEC 60947-7-x'e Uygun Güç Kaybı | 1,02 W |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
| Sertifika No. (UR) | E60693 |
|---|---|
| Iletken Size Factory Wiring Max. (UR) | 12 AWG |
| Iletken Size Factory Wiring Min. (UR) | 26 AWG |
| Iletken Size Alan Wiring Max. (UR) | 12 AWG |
| Iletken Size Alan Wiring Min. (UR) | 22 AWG |
| Akım Size C (UR) | 10 A |
| Gerilim Size C (UR) | 300 V |
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (UR) | E60693 |
| Versiyon | SAK Series, Fuse klemens, Anma kesit: 4 mm², Vidalı bağlantı, Wemid, koyu bej, Doğrudan montaj |
|---|---|
| Sipariş No. | 9532440000 |
| Tip | KDKS 1/35 DB |
| GTIN (EAN) | 4032248039203 |
| Miktar | 50 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Ürün Information | gerilim depends on selected fuse element or selected gösterge light |
|---|
| ETIM 8.0 | EC000899 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000899 |
| ETIM 10.0 | EC000899 |
| ECLASS 14.0 | 27-25-01-13 |
| ECLASS 15.0 | 27-25-01-13 |
| Cartridge Fuse | G-Si. 5 x 20 |
|---|---|
| Display | Olmaksızın LED |
| Fuse Holder (cartridge Holder) | Pivoting |
| Çalışma Gerilim, Max. | 500 V |
| Güç Kayıp için Overload ve Short-circuit Koruma için A Composite Arrangement | 1.6 W de 6.3 A @ 23°C |
| Güç Kayıp için Overload ve Short-circuit Koruma için An Individual Arrangement | 1.6 W de 6.3 A @ 50°C |
| Güç Kayıp için Short-circuit Koruma Only için A Composite Arrangement | 1.6 W de 6.3 A @ 41°C |
| Tip Gerilim için Gösterge | AC |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..