.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBemis BKT-0002-3001 CEE Norm IP44 1/16A Pano Prizli Çakmaklık + Uydu Girişli, endüstriyel kullanım ihtiyaçlarına yönelik bir elektrik ekipmanıdır.
Ürün seçimi yapılırken uygulama tipi, bağlantı yapısı ve ürün kodu olan BKT-0002-3001 bilgisi birlikte değerlendirilmelidir.
| Ürün Kodu | BKT-0002-3001 |
|---|---|
| Ürün Adı | Bemis BKT-0002-3001 CEE Norm IP44 1/16A Pano Prizli Çakmaklık + Uydu Girişli |
| IP Sınıfı | IP44 |
| Amper | 1/16A |
| Volt | 220V-250V |
| Hertz | 50Hz - 60Hz |
| Gövde Malzemesi | Polyamid 6 |
| Fiş Seçeneği | 1x16A. 220V. Fişli |
| Renk | Siyah Gri |
| Kutup | 2P+E |
|---|---|
| Kutu | 1 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..