.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCata CT-7310 7W Amber Led Solar Bahçe Armatürü, bahçe, yürüyüş yolu, dış cephe ve çevre aydınlatmaları için tercih edilen bir dış mekan aydınlatması modelidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 7 W, ışık rengi Amber, enerji kaynağı Solar gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Dış ortam kullanımında görünürlük, ambiyans ve enerji verimliliği arasında dengeli bir yapı sunar.
| Ürün Kodu | CT-7310A |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Dış Mekan Aydınlatması |
| Güç | 7 W |
| Enerji Kaynağı | Solar |
| Işık Rengi | Amber |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-7310A |
| Model | CT-7310A |
| Ürün Adı | Cata CT-7310 7W Amber Led Solar Bahçe Armatürü |
| Ürün Kategorisi | Dış Mekan Aydınlatması |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Bahçe, yürüyüş yolu, dış cephe ve çevre aydınlatmaları için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..