.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCATA CT-7316 30W 6400K Solar Led Aplik 200 Lümen IP64, duvar aydınlatması gereken yaşam ve geçiş alanları için geliştirilen ve ürün seçimini kolaylaştıran bir aplik çözümüdür.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 30 W, ışık akısı 200 Lümen, renk sıcaklığı 6400K gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Duvar üzerinde kontrollü ışık etkisi sağlayarak hem dekoratif hem de tamamlayıcı aydınlatma ihtiyacına cevap verir.
| Ürün Kodu | CT-7316 |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Aplik |
| Güç | 30 W |
| Işık Akısı | 200 Lümen |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Koruma Sınıfı | IP64 |
| Enerji Kaynağı | Solar |
| Çalışma Gerilimi | 220-240V AC |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-7316 |
| Model | CT-7316 |
| Ürün Adı | CATA CT-7316 30W 6400K Solar Led Aplik 200 Lümen IP64 |
| Ürün Kategorisi | Aplik |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Duvar aydınlatması gereken yaşam ve geçiş alanları için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..