.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCata CT-7320 18W 6400K Solar Çim Armatürü, bahçe, yürüyüş yolu, dış cephe ve çevre aydınlatmaları için öne çıkan, kullanım odaklı bir dış mekan aydınlatması alternatifidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 18 W, renk sıcaklığı 6400K, enerji kaynağı Solar gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Dış ortam kullanımında görünürlük, ambiyans ve enerji verimliliği arasında dengeli bir yapı sunar.
| Ürün Kodu | CT-7320B |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Dış Mekan Aydınlatması |
| Güç | 18 W |
| Renk Sıcaklığı | 6400K |
| Enerji Kaynağı | Solar |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-7320B |
| Model | CT-7320B |
| Ürün Adı | Cata CT-7320 18W 6400K Solar Çim Armatürü |
| Ürün Kategorisi | Dış Mekan Aydınlatması |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Bahçe, yürüyüş yolu, dış cephe ve çevre aydınlatmaları için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..