.png)
Tükendi
Gelince Haber VerCata CT-7320 18W Amber Solar Bahçe Armatürü, bahçe, yürüyüş yolu, dış cephe ve çevre aydınlatmaları için tercih edilen bir dış mekan aydınlatması modelidir.
Ürün adında yer alan teknik bilgiler; güç 18 W, ışık rengi Amber, enerji kaynağı Solar gibi seçim sürecini doğrudan etkileyen detayları net biçimde ortaya koyar.
Dış ortam kullanımında görünürlük, ambiyans ve enerji verimliliği arasında dengeli bir yapı sunar.
| Ürün Kodu | CT-7320A |
|---|---|
| Marka | Cata |
| Ürün Grubu | Dış Mekan Aydınlatması |
| Güç | 18 W |
| Enerji Kaynağı | Solar |
| Işık Rengi | Amber |
| Marka | Cata |
|---|---|
| Ürün Kodu | CT-7320A |
| Model | CT-7320A |
| Ürün Adı | Cata CT-7320 18W Amber Solar Bahçe Armatürü |
| Ürün Kategorisi | Dış Mekan Aydınlatması |
| Satış Birimi | Adet |
| Kullanım Senaryosu | Bahçe, yürüyüş yolu, dış cephe ve çevre aydınlatmaları için |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..