.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony Zamanlayıcı Röleleri |
|---|---|
| Dijital Çıkış Tipi | Röle |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Modüler zamanlama rölesi |
| Ürün Grubu | RE22 |
| Nominal Çıkış Akımı | 8 A |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 1 K/A zamanlı kontak, kadmiyumsuz |
|---|---|
| Zaman Gecikmesi Tipi | Güç açma gecikmesi Kapatma gecikmesi Açma gecikmesi ve kapatma gecikmesi Simetrik yanıp sönme Yazdırma aralığı |
| Zaman Gecikme Aralığı | 30...300 s 10...100 s 3...30 s 30...300 min 3...30 min 0.3...3 sn 0.05...1 s 30...300 h 1...10 s 3...30 h |
| Kontrol Tipi | Döner düğme Teşhis butonu Potansiyometre harici |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24...240 V AC/DC 50/60 Hz |
| Giriş Gerilimini Serbest Bırak | <= 2,4 V |
| Gerilim Aralığı | 0,85...1,1 Us |
| Besleme Frekansı | 50...60 Hz +/- 5 % |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı terminaller, 1 x 0,5...1 x 3,3 mm² (AWG 20...AWG 12) katı kablo uçsuz Vidalı terminaller, 2 x 0,5...2 x 2,5 mm² (AWG 20...AWG 14) katı kablo uçsuz Vidalı terminaller, 1 x 0,2...1 x 2,5 mm² (AWG 24...AWG 14) esnek Kablo uçlu Vidalı terminaller, 2 x 0,2...2 x 1,5 mm² (AWG 24...AWG 16) esnek Kablo uçlu |
| Sıkma Torku | 0,6…1 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Muhafaza Malzemesi | Polikarbonat |
| Tekrarlama Doğruluğu | +/- % 0,5 'e uygunIEC 61812-1 |
| Sıcaklık Sapması | +/- % 0,05/°C |
| Gerilim Sapması | +/- % 0,2/V |
| Zaman Gecikmesinin Ayar Doğruluğu | Tam ölçeğin +/- % 10'u -de 25 °C 'e uygunIEC 61812-1 |
| Time Delay Type | Güç açma gecikmesi - A- Power on-delay relay Açma gecikmesi ve kapatma gecikmesi - Ac- On-delay and off-delay relay w/ control signal Güç açma gecikmesi - At- Power on-delay relay w/ pause/summation (X1) Güç açma gecikmesi - Aw- Power on-delay relay w/ retrigger/restart Açma gecikmesi ve kapatma gecikmesi - Act- On-delay and off-delay relay w/ control signal and pause/summation Kapatma gecikmesi - C- Off-delay relay w/ control signal Kapatma gecikmesi - Ct- Off-delay relay w/ control signal and pause/summation Simetrik yanıp sönme - D- Symmetrical flashing relay (starting pulse-off) Simetrik yanıp sönme - Dt- Symmetrical flashing relay (starting pulse-off) w/ pause/summation (X1) Simetrik yanıp sönme - Dw- Symmetrical flashing relay (starting pulse-off) w/ retrigger/restart Simetrik yanıp sönme - Di- Symmetrical flashing relay (starting pulse-on) Simetrik yanıp sönme - Dit- Symmetrical flashing relay (starting pulse-on) w/ pause/summation (X1) Simetrik yanıp sönme - Diw- Symmetrical flashing relay (starting pulse-on) w/ retrigger/restart Yazdırma aralığı - H- Interval relay Yazdırma aralığı - Ht- Interval relay w/ pause/summation (X1) Yazdırma aralığı - Hw- Interval relay w/ retrigger/restart Yazdırma aralığı - W- Interval relay w/ control signal off Yazdırma aralığı - Wt- Interval relay w/ control signal off and pause/summation |
| Kontrol Sinyali Darbe Genişliği | 100 ms paralel yükle 30 ms |
| Yalıtım Direnci | 100 MOhm -de 500 V DC 'e uygunIEC 60664-1 |
| Kurtarma Süresi | 120 ms enerji kesmede |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 10 ms |
| Va Cinsinden Güç Tüketimi | 3 VA -de 240 V AC |
| W Cinsinden Güç Tüketimi | 1,5 W -de 240 V DC |
| Va Cinsinden Anahtarlama Kapasitesi | 2000 VA |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 10 mA -de 5 V DC |
| Maksimum Anahtarlama Akımı | 8 A |
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 250 V AC |
| Elektrik Dayanıklılığı | 100000 cycles, 8 A -de 250 V, AC-1 100000 cycles, 2 A -de 24 V, DC-1 |
| Mekanik Dayanıklılık | 10000000 cycles |
| Anlık Darbe Dayanma Voltajı | 5 kV için 1,2…50 µs 'e uygunIEC 60664-1 |
| Güç Açma Gecikmesi | 100 ms |
| Atlama Mesafesi | 4 kV/3 'e uygunIEC 60664-1 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III conforming to IEC 60664-1 |
| Güvenlik Güvenilirlik Verisi | MTTFd = 205,4 yıl B10d = 190000 |
| Montaj Konumu | Herhangi bir konum |
| Montaj Desteği | 35 mm DIN rayı 'e uygunIEC 60715 |
| Durum Led'i | Yeşil LED arka aydınlatma (sabit) için kadran imleç göstergesi Sarı LED (sabit) için çıkış rölesi enerjili Sarı LED (hızlı yanıp sönme) için zamanlama devam ediyor ve çıkış rölesi enerjisiz Sarı LED (yavaş yanıp sönme) için zamanlama devam ediyor ve çıkış rölesi enerjili |
| Fonksiyon Mevcuttur | A- Power on-delay relay-1 K/A Ac- On-delay and off-delay relay w/ control signal-1 K/A At- Power on-delay relay w/ pause/summation (X1)-1 K/A Aw- Power on-delay relay w/ retrigger/restart-1 K/A Act- On-delay and off-delay relay w/ control signal and pause/summation-1 K/A C- Off-delay relay w/ control signal-1 K/A Ct- Off-delay relay w/ control signal and pause/summation-1 K/A D- Symmetrical flashing relay (starting pulse-off)-1 K/A Dt- Symmetrical flashing relay (starting pulse-off) w/ pause/summation (X1)-1 K/A Dw- Symmetrical flashing relay (starting pulse-off) w/ retrigger/restart-1 K/A Di- Symmetrical flashing relay (starting pulse-on)-1 K/A Dit- Symmetrical flashing relay (starting pulse-on) w/ pause/summation (X1)-1 K/A Diw- Symmetrical flashing relay (starting pulse-on) w/ retrigger/restart-1 K/A H- Interval relay-1 K/A Ht- Interval relay w/ pause/summation (X1)-1 K/A Hw- Interval relay w/ retrigger/restart-1 K/A W- Interval relay w/ control signal off-1 K/A Wt- Interval relay w/ control signal off and pause/summation-1 K/A |
| Genişlik | 22,5 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,1 kg |
| Kontrol Tipi | With test button |
| Fonksiyon Sayısı | 18 |
| Dielektrik Gücü | 2,5 kV için 1 mA/1 dakika -de 50 Hz röle çıkışı ve güç kaynağı arasındaile temel yalıtım 'e uygunIEC 61812-1 |
|---|---|
| Standartlar | IEC 61812-1 UL 508 |
| Direktifler | 2004/108/EC - elektromanyetik uyumluluk 2006/95/EC - alçak gerilim yönergesi |
| Ürün Sertifikaları | RCM GL EAC CE CSA CCC UL |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Ip Koruma Derecesi | IP40 muhafaza: conforming to IEC 60529 IP50 ön yüz: conforming to IEC 60529 IP20 terminaller: conforming to IEC 60529 |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 |
| Titreşim Direnci | 20 m/s² (f= 10…150 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 15 gn çalışmıyor için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27 5 gn çalışma sırasında için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Bağıl Nem | 95 % -de 25…55 °C |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Hızlı geçici bağışıklık testi - test level: 1 kV seviye 3 (kapasitif bağlantı klipsi) conforming to IEC 61000-4-4 Kesinti bağışıklık testi - test level: 1 kV seviye 3 (diferansiyel mod) conforming to IEC 61000-4-5 Kesinti bağışıklık testi - test level: 2 kV seviye 3 (ortak mod) conforming to IEC 61000-4-5 Elektrostatik deşarj - test level: 6 kV seviye 3 (kontak deşarjı) conforming to IEC 61000-4-2 Elektrostatik deşarj - test level: 8 kV seviye 3 (hava deşarjı) conforming to IEC 61000-4-2 Yayılmalı, radyo frekansı elektromanyetik alan bağışıklık testi - test level: 10 V/m seviye 3 (80 MHz...1 GHz) conforming to IEC 61000-4-3 Iletimli RF kesintileri - test level: 10 V seviye 3 (0,15...80 MHz) conforming to IEC 61000-4-6 Hızlı geçici akımlar - test level: 2 kV seviye 3 (doğrudan kontak) conforming to IEC 61000-4-4 Mikro kırılmalara ve gerilim düşüşlerine bağışıklık - test level: % 30 (500 ms) conforming to IEC 61000-4-11 Mikro kırılmalara ve gerilim düşüşlerine bağışıklık - test level: % 100 (20 ms) conforming to IEC 61000-4-11 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 2,900 cm x 8,600 cm x 10,000 cm, 101,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 40 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 4,500 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..