.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Modicon X80 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Dijital giriş modülü |
| Cihaz Uygulaması | Endüstriyel uygulama |
| Dijital Giriş Sayısı | 8 |
| Dijital Giriş Gerilimi | 200...240 V DC için yalıtımlı |
| Dijital Giriş Sayısı | 8 yalıtımlı conforming to IEC 60947-5-2 at 200...240 V AC 8 yalıtımlı conforming to IEC 61131-2 Tip 2 at 200...240 V AC |
|---|---|
| Discrete Input Wiring Mode | 2 veya 3 tel |
| Dijital Giriş Akımı | 10,4 mA at 200...240 V AC |
| Gerilim Durumu 1 Garantili | : >= 159 V |
| Gerilim Durumu 0 Garantili | <= 40 V |
| Current State 1 Guaranteed | >= 4 mA |
| Dijital Giriş Frekansı | 50 Hz (47…63 Hz) 60 Hz (47…63 Hz) |
| Giriş Empedansı | 21000 Ohm |
| Yalıtım Direnci | > 10 MOhm 500 V DC |
| Ac Activation Response Time | 10 ms |
| Ac Deactivation Response Time | 20 ms |
| Sensör Güç Beslemesi | : 170…264 V |
| Tipik Akım Tüketimi | 76 mA 93,6 mA |
| Akım Tüketimi | <= 126 mA -de 3,3 V DC <= 154,8 mA -de 24 V DC |
| W Cinsinden Güç Dağılımı | 4,73 W |
| Kanallar Ve Veriyolu Arasındaki Yalıtım | 1500 V for 1 minute |
| Mtbf Güvenilirliği | 1700000 H |
| Koruma Tipi | her kanal grubu için 1 harici sigorta0,5 A hızlı çalışan |
| Gerilim Algılama Eşiği | > 164 V AC sensör OK < 80 V AC sensör hata |
| Yerel Sinyalleme | 1 LED (yeşil) for modül çalışıyor (RUN) Kanal başına 1 LED (yeşil) for kanal tanısı 1 LED (kırmızı) for modül hatası (ERR) 1 LED (kırmızı) for modül G/Ç |
| Yükseklik | 103,7 mm |
| Genişlik | 32 mm |
| Derinlik | 86 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,12 kg |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
|---|---|
| Koruyucu Bakım | Standart model |
| İşaretleme | CE UKCA CULus RCM EAC |
| Standartlar | IEC 61131-2 |
| Direktifler | 2014/35/EU - alçak gerilim direktifi 2014/30/EU - elektromanyetik uyumluluk |
| Dielektrik Gücü | 1500 V AC -de 50/60 Hz 1 dk |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | 0…60 °C |
| Depolama Için Ortam Hava Sıcaklığı | -40…85 °C |
| Bağıl Nem | 5…95 % -de 55 °C yoğuşmasız |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m 2000...5000 m değer kaybı ile |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Titreşim Direnci | 3 gn |
| Darbe Dayanımı | 30 gn |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,500 cm x 11,800 cm x 11,800 cm, 158,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 15 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 2,700 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..