.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas B090XY Plastik LED'li 12-30V AC/DC Yeşil 22 mm Sinyal, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir sinyal çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Yeşil, ölçü olarak 22 mm, ışık/duy tipi olarak LED'li, çalışma gerilimi olarak 12-30V AC/DC, ayrıca koruma sınıfı olarak IP50, seri bilgisi olarak B Serisi Plastik bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Çalışma Akımı | 5-20 mA (12-30V AC/DC) |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | 50 Hz |
| Çalışma Gerilimi | 12-30V AC/DC |
| Ürün | Sinyal |
| Renk | Yeşil |
| Işık | LED'li |
| Çap | 22 mm |
| Güç Tüketimi | 0.7 W |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300V |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 / + 70 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP50 |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1.5-2.5 mm² |
| Sıkma Kuvveti | 1,5 Nm |
| Seri | B Serisi Plastik |
| Elektriksel Ömür (min Saat) | 10000 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | B090XY |
| Ürün Adı | Emas B090XY Plastik LED'li 12-30V AC/DC Yeşil 22 mm Sinyal |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..