.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Easy TeSys |
|---|---|
| Ürün Serisi | Easy TeSys Protect |
| Ürün Uyumluluğu | LRE01...E35 |
| Ürün Grubu | LAEB |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Terminal bloğu |
| Terminal Bloğu Tipi | Çıkarılabilir |
| Ürüne Özel Uygulama | Kablo bağlantısı |
| Sabitleme Modu | Klipsle (DIN rayı) |
| Derinlik | 86 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,07 kg |
|---|
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,700 cm x 7,600 cm x 9,000 cm, 67,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 75 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,600 kg |
| Package 3 | P06, 600 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 57,404 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..