.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas BPR10K Plastik 10 kΩ 22 mm Potansiyometre, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir potansiyometre çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; ölçü olarak 22 mm, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak B Serisi Plastik bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Potansiyometre |
|---|---|
| Çap | 22 mm |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1750 Vrms |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ min. (500V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 / + 80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 0.75-1.5 mm2 |
| Sıkma Kuvveti | 1,5 Nm |
| Maksimum Akım | 12,20 mA |
| Maksimum Güç | 1,5 W (70ºC) |
| Direnç Değeri | 10 kΩ |
| Dönme Açısı | 270° |
| Seri | B Serisi Plastik |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | BPR10K |
| Ürün Adı | Emas BPR10K Plastik 10 kΩ 22 mm Potansiyometre |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..