.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas CM101DJ20 Metal 1NO+1NO Joystick Kalıcı 2 Pozisyonlu 22 mm Buton, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir buton çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; ölçü olarak 22 mm, kontak yapısı olarak 1NO+1NO, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak CM Serisi Metal bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Buton |
|---|---|
| Model | Joystick |
| Tip | Kalıcı 2 Pozisyonlu |
| Kontak | 1NO+1NO |
| Çap | 22 mm |
| Kontak Akımı (ie) | 4 A (230V AC) |
| Kullanım Kategorisi | AC 15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 500000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek. 1200 Elk. 1200 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 2.5 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 2.500V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.500V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ min. (500V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 / + 65 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1.5-2.5 mm2 |
| Sıkma Kuvveti | 1,5 Nm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 1 kA |
| Seri | CM Serisi Metal |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | CM101DJ20 |
| Ürün Adı | Emas CM101DJ20 Metal 1NO+1NO Joystick Kalıcı 2 Pozisyonlu 22 mm Buton |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..