.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas CPPR02K Plastik 2,2 kΩ 22 mm Potansiyometre, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir potansiyometre çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; ölçü olarak 22 mm, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak CP Serisi Plastik bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Çalışma Akımı | 3-5 mA |
|---|---|
| Ürün | Potansiyometre |
| Çap | 22 mm |
| Güç Tüketimi | 1W |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 / + 65 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1.5-2.5 mm2 |
| Sıkma Kuvveti | 1,5 Nm |
| Maksimum Akım | 27,40 mA |
| Maksimum Güç | 1,5 W (70ºC) |
| Direnç Değeri | 2,2 kΩ |
| Dönme Açısı | 270° |
| Seri | CP Serisi Plastik |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | CPPR02K |
| Ürün Adı | Emas CPPR02K Plastik 2,2 kΩ 22 mm Potansiyometre |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..