.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas D090KXY Plastik LED'li 12-30V AC/DC Kare Yeşil 16 mm Sinyal, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir sinyal çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Yeşil, ölçü olarak 16 mm, ışık/duy tipi olarak LED'li, çalışma gerilimi olarak 12-30V AC/DC, ayrıca koruma sınıfı olarak IP50, seri bilgisi olarak D Serisi Plastik bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Çalışma Akımı | 10-20 mA (12-24V AC/DC) |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | 50 Hz |
| Çalışma Gerilimi | 12-30V AC/DC |
| Ürün | Sinyal |
| Renk | Yeşil |
| Işık | LED'li |
| Çap | 16 mm |
| Kafa Şekli | Kare |
| Güç Tüketimi | 0.6 W |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300V |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 / + 70 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP50 |
| Kablo Bağlantı Kesiti | Terminal 2,8x0,5 |
| Seri | D Serisi Plastik |
| Elektriksel Ömür (min Saat) | 10000 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | D090KXY |
| Ürün Adı | Emas D090KXY Plastik LED'li 12-30V AC/DC Kare Yeşil 16 mm Sinyal |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..