.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas MBSD220B Plastik LED'li 230V AC Beyaz 22 mm Sinyal, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir sinyal çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Beyaz, ölçü olarak 22 mm, ışık/duy tipi olarak LED'li, çalışma gerilimi olarak 230V AC, ayrıca koruma sınıfı olarak IP50, seri bilgisi olarak MB Serisi Plastik bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ampul Tipi | Led |
|---|---|
| Çalışma Akımı | 15 mA |
| Çalışma Frekansı | 50 Hz |
| Çalışma Gerilimi | 230V AC |
| Ürün | Sinyal |
| Renk | Beyaz |
| Işık | LED'li |
| Çap | 22 mm |
| Güç Tüketimi | <4VA |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 250 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 / + 70 °C |
| Koruma Sınıfı | IP50 |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1.5-2.5 mm² |
| Sıkma Kuvveti | 1,5 Nm |
| Seri | MB Serisi Plastik |
| Elektriksel Ömür (min Saat) | 10000 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | MBSD220B |
| Ürün Adı | Emas MBSD220B Plastik LED'li 230V AC Beyaz 22 mm Sinyal |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..