.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas PDKS11BX11 Metal Korumalı 1NO+1NC Kalıcılı Tekli Sarı Plastik Pedal, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir pedal çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Sarı, kontak yapısı olarak 1NO+1NC, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak PDK Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ambalaj Miktarı (ad) | 1 |
|---|---|
| Ürün | Pedal |
| Tip | Kalıcılı |
| Özellik | Tekli |
| Kontak | 1NO+1NC |
| Renk | Sarı |
| Koruma | Metal Korumalı |
| Kontak Akımı (ie) | 3 A (240V AC) |
| Kullanım Kategorisi | AC15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 1000000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek. 1800 Elk. 1200 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300 V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 2.5 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 2.500V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.500V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ min. (500V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 / +80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1.5-2.5 mm2 |
| Sıkma Kuvveti | 1.5Nm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 1 kA |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Seri | PDK Serisi |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | PDKS11BX11 |
| Ürün Adı | Emas PDKS11BX11 Metal Korumalı 1NO+1NC Kalıcılı Tekli Sarı Plastik Pedal |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..