.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XPE |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Ayak anahtarı |
| Malzeme | Plastik |
| Ayak Anahtarı Tipi | Tek ayak anahtarı |
| Ürün Grubu | XPEA |
| Tetik Mekanizması | Tetik mekanizmasız |
| Kontak İşlemi | 1 adım |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 1 NK + 1 NA |
| Renk | Siyah |
| Pozitif Açıklık | Ile 'e uygunIEC 60947-5-1 ek K |
|---|---|
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminali, <= 1 x 2,5 mm² kablo uçlu veya uçsuz Vida kelepçesi terminali, <= 2 x 1,5 mm² kablo uçlu veya uçsuz |
| Kablo Girişi | M20 kablo rakoru için 1 düz delik M16 kablo rakoru için 1 düz delik |
| Mekanik Dayanıklılık | 2000000 cycles |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 3 A, 240 V, AC-15, A300 0,27 A, 250 V, DC-13, Q300 'e uygunIEC 60947-5-1 ek A |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 500 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1 500 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunNF C 20-040 grup C 500 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunVDE 0110 grup C 300 V 'e uygunUL 508 300 V 'e uygunCSA C22.2 No 14 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-1 |
| Terminaller Arasında Maksimum Direnç | 25 MOhm 'e uygunIEC 60255-7 kategori 3 25 MOhm 'e uygunNF C 93-050 yöntem A |
| Kisa Devre Korumasi | 10 A kartuş sigortası tip gG 'e uygunIEC 60947-5-1 10 A kartuş sigortası tip gG 'e uygunVDE 0660-200 |
| W Cinsinden Nominal Çalışma Gücü | 10 W DC-13, çalisma hizi <60 cyc/mn, 5000000 cycles, 24 V, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 appendix C 4 W DC-13, çalisma hizi <60 cyc/mn, 5000000 cycles, 120 V, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 appendix C 7 W DC-13, çalisma hizi <60 cyc/mn, 5000000 cycles, 48 V, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 appendix C |
| Ürün Ağırlığı | 0,275 kg |
| Standartlar | IEC 60947-5-1 |
|---|---|
| Koruyucu Bakım | TH |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…55 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Titreşim Direnci | 5 gn (f= 10…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 25 gn 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | Class II conforming to IEC 61140 Class II conforming to NF C 20-030 |
| Ip Koruma Derecesi | IP43 conforming to IEC 60529 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,800 cm x 12,000 cm x 18,800 cm, 334,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 4 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 1,664 kg |
| Package 3 | P06, 64 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 38,624 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..