.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas PDKS11PX10 Metal Korumalı 1CO Potansiyometreli Tekli Sarı Plastik Pedal, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir pedal çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Sarı, kontak yapısı olarak 1CO, koruma sınıfı olarak IP65, seri bilgisi olarak PDK Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ambalaj Miktarı (ad) | 1 |
|---|---|
| Ürün | Pedal |
| Tip | Potansiyometreli |
| Özellik | Tekli |
| Kontak | 1CO |
| Renk | Sarı |
| Koruma | Metal Korumalı |
| Kontak Akımı (ie) | 3 A (240V AC) |
| Kullanım Kategorisi | AC15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 1000000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek. 1800 Elk. 1200 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300 V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 2.5 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 2.500V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.500V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ min. (500V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 / +80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1.5-2.5 mm2 |
| Sıkma Kuvveti | 1.5Nm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 1 kA |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Seri | PDK Serisi |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | PDKS11PX10 |
| Ürün Adı | Emas PDKS11PX10 Metal Korumalı 1CO Potansiyometreli Tekli Sarı Plastik Pedal |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..