.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas PDM1 1CO Siyah Plastik Pedal, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir pedal çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Siyah, kontak yapısı olarak 1CO, koruma sınıfı olarak IP20, seri bilgisi olarak PDM Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ambalaj Miktarı (ad) | 1 |
|---|---|
| Ürün | Pedal |
| Kontak | 1CO |
| Renk | Siyah |
| Kontak Akımı (ie) | 6 A (250V AC) |
| Kullanım Kategorisi | AC 15 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 1000000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek. 1800 Elk. 1200 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 660V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 2.5 kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 2.500V AC |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.890V AC |
| İzolasyon Direnci | 10 MΩ min. (500V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 / +80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Kontak Malzemesi | AgNi |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1.5-2.5 mm2 |
| Sıkma Kuvveti | 1.5Nm |
| Kısa Devre Kesme Kapasitesi (Ics) | 1 kA |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Seri | PDM Serisi |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | PDM1 |
| Ürün Adı | Emas PDM1 1CO Siyah Plastik Pedal |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..