.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XPE |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Ayak anahtarı |
| Malzeme | Metal |
| Ayak Anahtarı Tipi | Tek ayak anahtarı |
| Ürün Grubu | XPEM |
| Tedarik Edilen Ekipman | Kapak |
| Tetik Mekanizması | Tetik mekanizmalı |
| Kontak İşlemi | 1 adım |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 1 NK + 1 NA |
| Renk | Mavi |
| Pozitif Açıklık | Ile 'e uygunIEC 60947-5-1 ek K |
|---|---|
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminali, <= 1 x 2,5 mm² kablo uçlu veya uçsuz Vida kelepçesi terminali, <= 2 x 1,5 mm² kablo uçlu veya uçsuz |
| Kablo Girişi | Pg 16 kablo rakoru için 2 giriş tapped |
| Mekanik Dayanıklılık | 15000000 cycles |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 3 A, 240 V, AC-15, A300 0,27 A, 250 V, DC-13, Q300 'e uygunIEC 60947-5-1 ek A |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 500 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1 500 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunNF C 20-040 grup C 500 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunVDE 0110 grup C 300 V 'e uygunUL 508 300 V 'e uygunCSA C22.2 No 14 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-1 |
| Terminaller Arasında Maksimum Direnç | 25 MOhm 'e uygunIEC 60255-7 kategori 3 25 MOhm 'e uygunNF C 93-050 yöntem A |
| Kisa Devre Korumasi | 10 A kartuş sigortası tip gG 'e uygunIEC 60947-5-1 10 A kartuş sigortası tip gG 'e uygunVDE 0660-200 |
| W Cinsinden Nominal Çalışma Gücü | 10 W DC-13, çalisma hizi <60 cyc/mn, 5000000 cycles, 24 V, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 appendix C 4 W DC-13, çalisma hizi <60 cyc/mn, 5000000 cycles, 120 V, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 appendix C 7 W DC-13, çalisma hizi <60 cyc/mn, 5000000 cycles, 48 V, yük faktörü: 0,5 'e uygunIEC 60947-5-1 appendix C |
| Ürün Ağırlığı | 2,57 kg |
| Standartlar | NF E 09-031 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CSA FIMKO |
| Koruyucu Bakım | TC |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Titreşim Direnci | 15 gn (f= 10…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 150 gn 'e uygunNF E 09-031 20 gn 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | Sınıf I conforming to IEC 61140 Sınıf I conforming to NF C 20-030 |
| Ip Koruma Derecesi | IP66 conforming to IEC 60529 IP66 conforming to IEC 60529 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 21,200 cm x 21,500 cm x 21,500 cm, 2,649 kg |
|---|---|
| Package 2 | P06, 30 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 93,070 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..