.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas RE1P08AC220 220VAC 2 Kontak 2 Kontak 8 Pin Endüstriyel Röle, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir güç rölesi çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; kontak yapısı olarak 2CO, çalışma gerilimi olarak 220VAC, koruma sınıfı olarak IP40, seri bilgisi olarak RE1 Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Güç Rölesi |
|---|---|
| Seri | RE1 Serisi |
| Kontak | 2CO |
| Pin Sayısı | 8 Pin |
| Kontak Malzemesi | AgNi 90/10 |
| Terminal Ölçüleri (boy -genişlik) | 9.10X2.5mm |
| Bağlantı Tipi | Plug-in |
| Çalışma Gerilimi | 220VAC |
| Kontak Akımı (ie) | 10A |
| Bobin Gerilimi | 250V AC |
| Kullanım Kategorisi | AC-1 |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 10000000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Çalışma Sıklığı (Açma Kapama/Saat) | Mek. 18.000 Elk. 600 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300 V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 1,5kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 2.500 Vrms |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.500 Vrms |
| İzolasyon Direnci | MIN. 10 MΩ (500 V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 / +80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP40 |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | RE1P08AC220 |
| Ürün Adı | Emas RE1P08AC220 220VAC 2 Kontak 2 Kontak 8 Pin Endüstriyel Röle |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..