.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas RR3LL01 Ray Montaj 230VAC 1CO 10A (rezistif) Analog Sıvı Seviye Elektronik Röle, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir elektronik röle çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; kontak yapısı olarak 1CO, çalışma gerilimi olarak 230VAC, koruma sınıfı olarak IP20, seri bilgisi olarak RR3 Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Çalışma Frekansı | 50/60Hz |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 230VAC |
| Ürün | Elektronik Röle |
| Kontrol | Analog |
| Tip | Sıvı Seviye |
| Montaj Şekli | Ray Montaj |
| Kontak | 1CO |
| Kontak Akımı (ie) | 10A (rezistif) |
| Güç Tüketimi | < 1 VA |
| Mekanik Ömür (Min Adet) | 10000000 |
| Elektriksel Ömür (Min Adet) | 100000 |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 300V |
| İzolasyon Direnci | Min. 10 MOhm |
| Çalışma Sıcaklığı | -5°C / +55°C |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Çıkış Tipi | 1 adet röle 10A/250V AC |
| Hassasiyet Ayarı | 2-50 kOhm arası ayarlanabilir |
| Seri | RR3 Serisi |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | RR3LL01 |
| Ürün Adı | Emas RR3LL01 Ray Montaj 230VAC 1CO 10A (rezistif) Analog Sıvı Seviye Elektronik Röle |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..