.png)
Tükendi
Gelince Haber VerEmas RS1P11G1 11 Pin Gri Röle Soketi, endüstriyel kumanda ve kontrol uygulamalarında kullanıma uygun bir güç rölesi soketi çözümüdür.
Ürünün öne çıkan teknik yapısı; renk olarak Gri, koruma sınıfı olarak IP40, seri bilgisi olarak RS1 Serisi bilgileriyle desteklenir.
Dayanıklı gövde yapısı ve uygulamaya yönelik teknik karakteri sayesinde farklı endüstriyel kullanım senaryolarında düzenli ve kontrollü çalışma desteği sunar.
| Ürün | Güç Rölesi Soketi |
|---|---|
| Seri | RS1 Serisi |
| Pin Sayısı | 11 Pin |
| Kontak Malzemesi | MS70 |
| Renk | Gri |
| Özellik | Ray Tipi |
| Bağlantı Tipi | Plug-in |
| Kontak Akımı (ie) | 10A |
| Bobin Gerilimi | 250V AC |
| Kullanım Kategorisi | AC-1 |
| Yalıtım Gerilimi (Ui) | 300 V |
| Darbe Dayanım Gerilimi (Uimp) | 1,5kV |
| Dielektrik Mukavemeti (Gövde-Kontak) | 2.500 Vrms |
| Dielektrik Mukavemeti (Kontak-Kontak) | 1.500 Vrms |
| İzolasyon Direnci | MIN. 10 MΩ (500 V DC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 / +80 °C |
| Kirlenme Derecesi | 3 |
| Koruma Sınıfı | IP40 |
| Kablo Bağlantı Kesiti | 1-2,5 mm2 |
| Sıkma Kuvveti | 1.5Nm |
| Marka | Emas |
|---|---|
| Web Servis Kodu | RS1P11G1 |
| Ürün Adı | Emas RS1P11G1 11 Pin Gri Röle Soketi |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..