.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony Kontrol Röleleri |
|---|---|
| Röle Tipi | Frekans kontrol rölesi |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Frekans kontrol rölesi |
| Röle Adı | RM35HZ21FM |
| Röle Tarafından Izlenen Parametreler | Aşırı frekans ve düşük frekans 50 veya 60 Hz |
| Zaman Gecikme Tipi | Ayarlanabilir 0.1...10 s, +/- 10 % Tt- time delay upon fault |
| Va Cinsinden Anahtarlama Kapasitesi | 1250 VA |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 10 mA -de 5 V DC |
| Va Cinsinden Güç Tüketimi | 6 VA AC |
| Ölçüm Aralığı | 40...70 Hz |
| Kullanım Kategorisi | AC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 AC-13 'e uygunIEC 60947-5-1 AC-14 'e uygunIEC 60947-5-1 AC-15 'e uygunIEC 60947-5-1 DC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 DC-13 'e uygunIEC 60947-5-1 DC-14 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Sıfırlama Süresi | 2000 ms zaman gecikmesi |
|---|---|
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 250 V AC/DC |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 120...277 V AC |
| [un] Rated Nominal Voltage | 120...277 V AC non self-powered |
| Besleme Gerilimi Limitleri | 102…308 V AC |
| Kontrol Devresi Frekansı | 40...70 Hz |
| Genişlik | 35 mm |
| Çıkış Kontakları | 1 K/A + 1 K/A |
| Kontak Malzemesi | Kadmiyumsuz |
| Nominal Çıkış Akımı | 5 A |
| Maksimum Giriş Frekansı | 70 Hz |
| Maksimum Motor Kablosu Uzunluğu | 200 ms doğru rms değeri olarak ölçüm döngüsü |
| Güç Açıldığında Gecikme | 0,5 s |
| Histeresiz | 0,3 % sabit |
| Ölçüm Doğruluğu | Girişte tam ölçek değerinin +/- %10'u Zaman gecikmesinde tam ölçek değerinin +/- %10'u |
| Tekrarlama Doğruluğu | +/- % 0,5 için giriş ve ölçüm devresi +/- % 0,5 için zaman gecikmesi |
| Ölçüm Hatası | +/- % 0,05/°C sıcaklık değişimi ile Tüm serinin < +/- % 1 üzerinde gerilim değişimi ile |
| Eşik Ayarı | -2...10 Hz -10...2 Hz |
| İşaretleme | CE : 73/23/EEC CE : EMC 89/336/EEC |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III conforming to IEC 60664-1 |
| Yalıtım Direnci | > 500 MOhm -de 500 V DC besleme ve röle çıkışı arasında 'e uygunIEC 60255-5 > 500 MOhm -de 500 V DC ölçüm ve röle çıkışı arasında 'e uygunIEC 60664-1 > 1 MOhm -de 500 V DC besleme ve ölçüm arasında 'e uygunIEC 60255-5 > 500 MOhm -de 500 V DC besleme ve röle çıkışı arasında 'e uygunIEC 60664-1 > 500 MOhm -de 500 V DC ölçüm ve röle çıkışı arasında 'e uygunIEC 60255-5 > 1 MOhm -de 500 V DC besleme ve ölçüm arasında 'e uygunIEC 60664-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 400 V 'e uygunIEC 60664-1 |
| Çalışma Gerilim Toleransı | - 15 % + 10 % Un |
| Besleme Frekansı | 50/60 Hz +/- 10 % |
| Yalıtım | Besleme ile ölçüm arasında galvaniz yalıtım yoktur |
| Çalışma Konumu | Herhangi bir konum olmadan |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı terminaller, 1 x 0,5...1 x 4 mm² (AWG 20...AWG 11) katı kablo uçsuz Vidalı terminaller, 2 x 0,5...2 x 2,5 mm² (AWG 20...AWG 14) katı kablo uçsuz Vidalı terminaller, 1 x 0,2...1 x 2,5 mm² (AWG 24...AWG 12) esnek Kablo uçlu Vidalı terminaller, 2 x 0,2...2 x 1,5 mm² (AWG 24...AWG 16) esnek Kablo uçlu |
| Sıkma Torku | 0,6…1 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Muhafaza Malzemesi | Polikarbonat |
| Yerel Sinyalleme | 1 LED yeşil için güç AÇIK 1 LED sarı için doğru frekans (yüksek R1) 1 LED sarı için doğru frekans (alçak R2) |
| Montaj Desteği | 35 mm simetrik DIN rayı 'e uygunIEC 60715 |
| Elektrik Dayanıklılığı | 100000 cycles |
| Mekanik Dayanıklılık | 30000000 cycles |
| Çalışma Hızı | <= 360 çalışma/saat tam yük |
| Kontrol Tipi | Test butonsuz |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 10 ms |
|---|---|
| Elektromanyetik Uyumluluk | Endüstriyel ortamlar için emisyon standardı 'e uygunIEC 61000-6-4 Konut, ticari ve hafif endüstriyel ortamlar için emisyon standardı 'e uygunIEC 61000-6-3 Endüstriyel ortamlara bağışıklık 'e uygunNF EN/IEC 61000-6-2 |
| Standartlar | IEC 60255-6 NF EN 60255-6 |
| Ürün Sertifikaları | GL UL CSA C-Tick GOST |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…50 °C |
| Bağıl Nem | 95 % -de 55 °C 'e uygunIEC 60068-2-30 |
| Titreşim Direnci | 0,35 mm (f= 5…57,6 Hz) conforming to IEC 60068-2-6/IEC 60255-21-1 1 gn (f= 57,6…150 Hz) conforming to IEC 60068-2-6/IEC 60255-21-1 |
| Darbe Dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60255-21-1 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 (terminaller) IP30 'e uygunIEC 60529 (muhafaza) |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 |
| Dielektrik Test Gerilimi | 2 kV AC 50 Hz |
| Yayılmayan Şok Dalgası | 4 kV |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,600 cm x 8,000 cm x 9,700 cm, 126,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 48 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 6,838 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..