.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony Kontrol Röleleri |
|---|---|
| Röle Tipi | Hız kontrol röleleri |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Hız kontrol rölesi |
| Röle Adı | RM35S |
| Röle Tarafından Izlenen Parametreler | Aşırı hız Düşük hız |
| Zaman Gecikme Aralığı | 0,6...60 sn adjustable on energisation gecikme (tolerans: tam ölçek değerinin +/- % 0...10'u) |
| Va Cinsinden Anahtarlama Kapasitesi | 1250 VA |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 10 mA -de 5 V DC |
| Va Cinsinden Güç Tüketimi | 5 VA AC |
| Ölçüm Aralığı | 0,05...0,5 sn 0,5...5 dk 1...10 dk 1...10 s 0,5...5 sn 0,1...1 sn 0,1...1 dk |
| Kullanım Kategorisi | AC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 AC-13 'e uygunIEC 60947-5-1 AC-14 'e uygunIEC 60947-5-1 AC-15 'e uygunIEC 60947-5-1 DC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 DC-13 'e uygunIEC 60947-5-1 DC-14 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Ölçüm Aralığı | 0.05...600 s |
| Time Delay | Ayarlanabilir 0,6...60 sn Ti- inhibition time delay upon startup |
| Rest Time In Memory Mode | 50 ms zaman gecikmesinde bellek modunda kontak S2 1 s zaman gecikmesinde bellek modunda besleme Un |
|---|---|
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 250 V AC/DC |
| [un] Rated Nominal Voltage | 24...240 V AC/DC 50/60 Hz non self-powered |
| Besleme Gerilimi Limitleri | 20,4…264 V AC/DC |
| W Cinsinden Güç Tüketimi | 3 W DC |
| Genişlik | 35 mm |
| Çıkış Kontakları | 1 K/A |
| Kontak Malzemesi | Kadmiyumsuz |
| Nominal Çıkış Akımı | 5 A |
| Delay At Power Up | 0,05 s |
| Histeresiz | 5 % 'ineşik |
| Ölçüm Doğruluğu | Tam ölçek değerinin +/- %10'u |
| Tekrarlama Doğruluğu | +/- % 0,5 için giriş ve ölçüm devresi +/- % 0,5 için zaman gecikmesi |
| Ölçüm Hatası | +/- % 0,1/°C sıcaklık değişimi ile Tüm serinin < +/- % 1 üzerinde gerilim değişimi ile |
| Giriş Frekansı | 0,0017…20 Hz |
| Yanıt Süresi | 15 msn maks (eşik değerini geçerken) |
| Polarite | DC güç kaynağı üzerinde çevrilebilir polarite |
| Eşik Ayarı | 10...100 % |
| Supply Voltage For Sensor | 11,5...12,5 V |
| Sensörler Için Maksimum Besleme Akımı | 40 mA için < 24 V AC -de 25 °C 40 mA için < 24 V DC -de 25 °C 50 mA için 24...240 V AC 50 mA için 24...240 V DC |
| Darbe Süresi | >= 5 ms yüksek durum >= 5 ms düşük durum |
| Giriş Uyumluluğu | 3 telli sensör (E1) PNP veya NPN, 12 V, 50 mA NAMUR sensör (E2), 12 V, 1,5 kOhm Gerilim girişi (E1), 0...30 V, 9,5 kOhm, yüksek durum >= 4,5 V düsük durum <= 1 V Gerilimsiz kontak girişi (E1), 12 V, 9,5 kOhm |
| İşaretleme | CE : EMC 89/336/EEC CE : 73/23/EEC |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III conforming to IEC 60664-1 |
| Yalıtım Direnci | > 500 MOhm -de 500 V DC besleme ve röle çıkışı arasında 'e uygunIEC 60255-5 > 500 MOhm -de 500 V DC ölçüm ve röle çıkışı arasında 'e uygunIEC 60664-1 > 1 MOhm -de 500 V DC besleme ve ölçüm arasında 'e uygunIEC 60255-5 > 500 MOhm -de 500 V DC besleme ve röle çıkışı arasında 'e uygunIEC 60664-1 > 500 MOhm -de 500 V DC ölçüm ve röle çıkışı arasında 'e uygunIEC 60255-5 > 1 MOhm -de 500 V DC besleme ve ölçüm arasında 'e uygunIEC 60664-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 250 V 'e uygunIEC 60664-1 |
| Operating Voltage Tolerance | - 15 % + 10 % Un |
| Besleme Frekansı | 50/60 Hz +/- 10 % |
| Çalışma Konumu | Herhangi bir konum olmadan |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı terminaller, 1 x 0,5...1 x 4 mm² (AWG 20...AWG 11) katı kablo uçsuz Vidalı terminaller, 2 x 0,5...2 x 2,5 mm² (AWG 20...AWG 14) katı kablo uçsuz Vidalı terminaller, 1 x 0,2...1 x 2,5 mm² (AWG 24...AWG 12) esnek Kablo uçlu Vidalı terminaller, 2 x 0,2...2 x 1,5 mm² (AWG 24...AWG 16) esnek Kablo uçlu |
| Sıkma Torku | 0,6…1 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Muhafaza Malzemesi | Polikarbonat |
| Durum Led'i | 1 LED yeşil için güç AÇIK 1 LED sarı için engelleme 1 LED sarı için röle (R) |
| Montaj Desteği | 35 mm simetrik DIN rayı 'e uygunIEC 60715 |
| Elektrik Dayanıklılığı | 100000 cycles |
| Mekanik Dayanıklılık | 30000000 cycles |
| Çalışma Hızı | <= 360 çalışma/saat tam yük |
| Kontrol Tipi | Test butonsuz |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 50 ms |
|---|---|
| Elektromanyetik Uyumluluk | Endüstriyel ortamlar için emisyon standardı 'e uygunIEC 61000-6-4 Konut, ticari ve hafif endüstriyel ortamlar için emisyon standardı 'e uygunIEC 61000-6-3 Endüstriyel ortamlara bağışıklık 'e uygunNF EN/IEC 61000-6-2 |
| Standartlar | NF EN 60255-6 IEC 60255-6 |
| Ürün Sertifikaları | C-Tick GOST UL GL CSA |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…50 °C |
| Bağıl Nem | 95 % -de 55 °C 'e uygunIEC 60068-2-30 |
| Titreşim Direnci | 0,35 mm (f= 5…57,6 Hz) conforming to IEC 60068-2-6/IEC 60255-21-1 1 gn (f= 57,6…150 Hz) conforming to IEC 60068-2-6/IEC 60255-21-1 |
| Darbe Dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60255-21-1 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 (terminaller) IP30 'e uygunIEC 60529 (muhafaza) |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 |
| Dielektrik Test Gerilimi | 2 kV AC 50 Hz |
| Yayılmayan Şok Dalgası | 4 kV |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,400 cm x 7,400 cm x 9,400 cm, 133,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 48 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 7,181 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..