.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony Zamanlayıcı Röleleri |
|---|---|
| Dijital Çıkış Tipi | Solid state |
| Genişlik | 17,5 mm |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Modüler zamanlama rölesi |
| Bileşen Adı | RE17L |
| Zaman Gecikme Aralığı | 10...100 h 6...60 s 6...60 min 1...10 h 1...10 s 1...10 min 0.1...1 s |
| Nominal Çıkış Akımı | 0,7 A |
| Yükseklik | 90 mm |
|---|---|
| Derinlik | 72 mm |
| Kontrol Tipi | Selektör anahtarı ön panel |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24...240 V AC 50/60 Hz |
| Gerilim Aralığı | 0,85...1,1 Us |
| Besleme Frekansı | 50...60 Hz +/- 5 % |
| Giriş Geriliminin Bırakılması | 7 V |
| Kontrol Sinyali Darbe Genişliği | 0,05 sn tipik |
| Yalıtım Direnci | 100 MOhm -de 500 V DC 'e uygunIEC 60664-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 5 kV süresince 1,2/50 µs |
| Güç Açma Gecikmesi | 100 ms |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı terminaller, 1 x 0,5...1 x 3,3 mm² (AWG 20...AWG 12) katı kablo uçsuz Vidalı terminaller, 2 x 0,5...2 x 2,5 mm² (AWG 20...AWG 14) katı kablo uçsuz Vidalı terminaller, 1 x 0,2...1 x 2,5 mm² (AWG 24...AWG 14) esnek Kablo uçlu Vidalı terminaller, 2 x 0,2...2 x 1,5 mm² (AWG 24...AWG 16) esnek Kablo uçlu |
| Sıkma Torku | 0,6…1 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Dielektrik Gücü | 2,5 kV 1 mA/1 dakika 50 Hz 'e uygunIEC 61812-1 |
| Muhafaza Malzemesi | Polikarbonat |
| Tekrarlama Doğruluğu | +/- % 0,5 'e uygunIEC 61812-1 |
| Sıcaklık Sapması | +/- % 0,05/°C |
| Gerilim Sapması | +/- % 0,2/V |
| Zaman Gecikmesinin Ayar Doğruluğu | Tam ölçeğin +/- % 10'u -de 25 °C 'e uygunIEC 61812-1 |
| Time Delay Type | Kapatma gecikmesi - C- Off-delay relay w/ control signal |
| Sıfırlama Süresi | 350 ms enerji kesmede tipik |
| Yüklü Faktör | 100 % |
| Va Cinsinden Güç Tüketimi | 0…3 VA -de 240 V AC |
| Kesme Kapasitesi | 0,5 A AC 'e uygunUL 0,7 A AC -de 20 °C |
| Çalışma Frekansı | 10 Hz |
| Maksimum Çıkış Akımı | 20 A |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 10 mA |
| Maksimum Kaçak Akımı | 5 mA |
| Maksimum Anahtarlama Gerilimi | 250 V AC |
| Maksimum Gerilim Düşüşü | <4 V 3 telli <8 V 2 telli |
| Elektrik Dayanıklılığı | 100000000 cycles |
| İşaretleme | CE |
| Atlama Mesafesi | 4 kV/3 'e uygunIEC 60664-1 |
| Güvenlik Güvenilirlik Verisi | MTTFd = 353,8 yıl B10d = 320000 |
| Montaj Konumu | Herhangi bir konum normal dikey montaj düzlemine bağlı |
| Montaj Desteği | 35 mm DIN rayı 'e uygunIEC 60715 |
| Fonksiyon Mevcuttur | C- Off-delay relay w/ control signal-1 solid state output |
| Kontrol Tipi | Test butonsuz |
| Ürün Ağırlığı | 0,068 kg |
| Ek Dağıtım | C |
| Işlevsellik | Kapatma gecikmeli zamanlama |
| Fonksiyon Sayısı | 1 |
| Uyumluluk Kodu | RE17 |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 20 ms |
|---|---|
| Değer Kaybı Faktörü | 5 mA/°C |
| Standartlar | 2004/108/EC IEC 61000-6-3 2006/95/EC IEC 61000-6-2 IEC 61812-1 IEC 61000-6-4 IEC 61000-6-1 |
| Ürün Sertifikaları | CSA GL cULus |
| Depolama Ortam Koşulları | -30…60 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…60 °C |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 (terminal bloğu) IP40 'e uygunIEC 60529 (muhafaza) IP50 'e uygunIEC 60529 (ön panel) |
| Titreşim Direnci | 20 m/s² (f= 10…150 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 15 gn için 11 ms 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Bağıl Nem | 93 % yoğuşmasız 'e uygunIEC 60068-2-30 |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Elektrostatik deşarj bağışıklık testi: test seviyesi: 6 kV (kontakta) seviye 3 'e uygunIEC 61000-4-2 Elektrostatik deşarj bağışıklık testi: test seviyesi: 8 kV (havada) seviye 3 'e uygunIEC 61000-4-2 Elektromanyetik alanlara duyarlılık: test seviyesi: 10 V/m (80 MHz to 1 GHz) seviye 3 'e uygunIEC 61000-4-3 Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi: test seviyesi: 1 kV (kapasitif bağlantı klipsi) seviye 3 'e uygunIEC 61000-4-4 Elektrik hızlı geçici/patlama bağışıklık testi: test seviyesi: 2 kV (doğrudan) seviye 3 'e uygunIEC 61000-4-4 1,2/50 µs şok dalgaları bağışıklık testi: test seviyesi: 1 kV (diferansiyel mod) seviye 3 'e uygunIEC 61000-4-5 1,2/50 µs şok dalgaları bağışıklık testi: test seviyesi: 2 kV (ortak mod) seviye 3 'e uygunIEC 61000-4-5 Iletimli RF kesintileri: test seviyesi: 10 V (0,15...80 MHz) seviye 3 'e uygunIEC 61000-4-6 Gerilim düşüşleri ve kesintileri bağışıklık testi: test seviyesi: % 0 (1 çevrim) 'e uygunIEC 61000-4-11 Gerilim düşüşleri ve kesintileri bağışıklık testi: test seviyesi: % 70 (25/30 çevrim) 'e uygunIEC 61000-4-11 Iletimli ve yayılmalı emisyonlar: sınıf B 'e uygunEN 55022 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 2,7 cm x 7,8 cm x 9,5 cm, 71,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 40 Adet, 15,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 3,348 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..