.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKlemsan 476239 Uk 4/10-Ybk 4 Üst Köprü, endüstriyel elektrik ve otomasyon uygulamaları için tercih edilen bir elektrik bağlantı ve montaj ürünü çözümüdür. Ürün yapısı; uygulama sahasında düzenli montaj, güvenli kullanım ve sistem bütünlüğünü destekleyen bir kurgu sunar.
Doğru ürün seçimi; pano, kablolama ve saha bağlantılarında daha düzenli bir kurulum süreci sağlar. Klemsan 476239 Uk 4/10-Ybk 4 Üst Köprü modeli, endüstriyel kullanım odağı ile projelerde okunabilirlik, işlevsellik ve uygulama verimliliğini destekleyen bir yapı sunar.
| Ticari Bilgiler | |
| Ürün Satış Kodu | 476239 |
| Paket Birimi | 5 adet |
| Gümrük Tarife Numarası | 853690100000 |
| Ambalaj Dahil Birim Başına Ağırlık | 0,0086kg |
| Renk | Turuncu |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V2 |
| Malzeme | Cu |
| Kutup Sayısı | 10 |
| Nominal Akım | 32A |
|---|
| Genişlik | 2,9 mm |
|---|---|
| Uzunluk | 54,8mm |
| Yükseklik | 22,5mm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..