.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XB5R |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kablosuz ve pilsiz iletici |
| Ürün Grubu | ZBRP1 |
| Şev Malzemesi | Plastik |
| Iletim Frekansı | 2405 MHz |
| Emisyon Sınıfı | 5M00G7W |
| Anten Tipi | Çok yönlü |
| Kanalların Sayısı | 1 |
|---|---|
| Anten Kazancı | 0 dBi |
| Cad Genel Yüksekliği | 144 mm |
| Cad Genel Genişliği | 56 mm |
| Cad Genel Derinliği | 38 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,15 kg |
| Mekanik Dayanıklılık | Serbest düşme direnci 1 m 'e uygunEN/IEC 60068-2-31 |
| Standartlar | UL 508 EN/IEC 60947-1 EN/IEC 62479 EN/IEC 60947-5-1 EN/IEC 300328 |
| Radyo Anlaşması | ICASA GITEKI |
| Haberleşme Port Protokolü | Zigbee yeşil güç -de 2,4 GHz 'e uygunIEEE 802.15.4 |
| Maksimum Algılama Mesafesi | 100 m serbest alanda |
| Emisyon Gücü | 3 mW |
| Sabitleme Modu | Vidayla: 1,8…2,2 N.m |
| Montaj Tipi | 2 halat arasında Panel mount with universal support |
| Çalışma Konumu | Herhangi bir konum |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
|---|---|
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Bağıl Nem | 95 % yoğuşmasız |
| Ip Koruma Derecesi | IP65 'e uygunIEC 62262 |
| Nema Koruma Derecesi | NEMA 4 |
| Ik Koruma Derecesi | IK05 conforming to IEC 62262 |
| Mekanik Dayanıklılık | 1000000 cycles |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Elektrostatik deşarj bağışıklık testi - test level: 8 kV (serbest havada (yalıtım parçalarında)) Elektromanyetik alanlara duyarlılık - test level: 10 V/m (80...2000 MHz) Elektromanyetik alanlara duyarlılık - test level: 6 V/m (2000...6000 MHz) |
| Ürün Sertifikaları | UL GOST CE RCM ANATEL FCC UKCA |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,700 cm x 6,500 cm x 16,500 cm, 172,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 32 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 6,259 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..