.png)
Tükendi
Gelince Haber VerNade 10520 Uzaktan Kumandalı 24m Algılama Mesafeli Tavan Tipi Varlık Sensörü IP54, hareket veya varlık algılamaya ihtiyaç duyulan projelerde güvenilir çalışma ve kontrollü kullanım sunmak için tercih edilen bir sensör çözümüdür. Uygun montaj yapısı ve algılama özellikleriyle aydınlatma otomasyonu, enerji yönetimi ve konfor odaklı uygulamalarda verimli kullanım sağlar.
ALGILAMA MESAFESİ Varlık sensöründe algılama mesafesi PIR dedektörle hareket yönü arasındaki açıya, sıcaklığa, montaj şekline ve montaj yerine bağımlıdır. Ürün seçiminde bu kiriterle dikkat edilmesi uygulama sırasında yaşanabilecek sorunların önüne geçilmesinde büyük kolaylık sağlayacaktır.
| Montaj Tip | Sıva Üstü |
|---|---|
| Boyutlar | Ø1: 122 x a: 65 (mm) |
| Gövde | Polikarbon |
| İ̇̇̇p Sınıfı | IP20 |
| Elektrik Yükü | LED |
| Güç | 6 x 58W LED Yükü |
| Sensör | PIR |
| Algılama Etki Alanı | Detaya Bakınız |
| Montaj Yüksekliği | h: 2,8m |
| Ürün tipi | Sensör |
| Montaj tipi | Tavan Tipi |
| Algılama Mesafesi | 24 m |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
| Ürün Kodu | 10520 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Fatura mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..