.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, kablosuz modül yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Kablosuz modül; Uygulama: Ethernet; Bağlantı Yöntemi: M12 konnektör, A-kodlu (erkek) Ek bilgi: Uygulamaya Yönelik Not: Yalnızca endüstriyel kullanım için.
| Uygulamaya Yönelik Not | |
| Uygulamaya Yönelik Not | Yalnızca endüstriyel kullanım için |
|---|---|
| Ürün Tipi | Kablosuz modül |
|---|---|
| Uygulama | Ethernet |
| Tasarım | Stand-alone |
| Kablosuz Kart | |
| Hayır | 1 |
| Montaj Açıklaması | kalıcı olarak monte edilir |
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 1,7 W |
|---|---|
| Besleme: Modül Elektronikleri | |
| Bağlantı Sistemi | M12 fiş konnektör |
| Bağlantı Yöntemi | M12 konnektör, A-kodlu (erkek) |
| Besleme Gerilimi | 24 V DC |
| Besleme Gerilim Aralığı | 9 V DC ... 30 V DC |
| Besleme Akımı | tip. 54 mA (24 V DC için) |
| Akım Tüketimi | maks. 190 mA (9 V DC için) |
| Dijital: | |
| Giriş Sayısı | 1 |
|---|---|
| Güç Besleme Girişi | |
| Bağlantı Yöntemi | M12 konnektör, A-kodlu (erkek) |
|---|---|
| Geçmeli | evet |
| Ethernet | |
| Arabirim | Ethernet |
|---|---|
| Hayır | 1 |
| Bağlantı Yöntemi | M12 konnektör, D-kodlu (dişi) |
| Fonksiyonlar | |
| Çalışma Mod'Ları | WLAN ve Bluetooth için erişim noktası/istemci adaptörü |
| Konfigürasyon | Web arayüzü, MODE butonu, AT komutları (TCP/IP), SSC |
| Güvenlik | 802.11i | WPA PSK (preshared key) | WPA2 | AES | TKIP | PIN | Keşfedilemeyen |
| Kablosuz Lisanslar | Avrupa, ABD, Kanada, diğer ülkeler e-shop'tadır | RED (Radio Equipment Directive) | FCC 47 CFR part 15, subpart B |
| Ülke Desteği | Belçika | Bulgaristan | Çin | Danimarka | Almanya | Estonya | Finlandiya | Fransa | Yunanistan | Büyük Britanya | İrlanda | İzlanda | İtalya | Japonya | Kanada | Hırvatistan | Letonya | Lihtenştayn | Litvanya | Lüksemburg | Malta | Hollanda | Norveç | Avusturya | Polonya | Portekiz | Romanya | İsveç | İsviçre | Slovakya | Slovenya | İspanya | Güney Kore | Tayland | Çek Cumhuriyeti | Macaristan | ABD | Kıbrıs |
| Ethernet 10/100 Mbps | |
| Arabirim Adeti | 1 |
| Bağlantı Yöntemine İlişkin Not | Otomatik müzakere ve autocrossing |
| İletim Hızı | 10/100 MBit/s |
| İletim Fiziği | Bakır |
| İletim Uzunluğu | 100 m (segment başına) |
| Wireless | |
| Tanım | Bluetooth / WLAN |
| Anten Bağlantı Yöntemi | (Dahili) |
| Frekans Aralığı | 2,402 GHz ... 2,48 GHz (Bluetooth) | 2,4095 GHz ... 2,4645 GHz (WLAN) | 5,17 GHz ... 5,25 GHz (WLAN-AP) | 5,17 GHz ... 5,71 GHz (WLAN-Client) |
| Frekans Bandı | 2,4 GHz | 5 GHz |
| Kablosuz Standart | Bluetooth 2.1 + EDR | WLAN | IEEE 802.11 | a | b | g | n |
| İletim Kapasitesi | maks. 16 dBm (Bluetooth: 10 dBm) |
| Kablosuz Arayüz Sayısı | 1 IEEE 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 2.1+EDR, Bluetooth LE 4.0 |
| Bağlanabilen Kablosuz Modüller | 7 (BT 2.1+EDR, NAP-Mode) |
| Desteklenen Profiller | PAN (NAP, PANU) | GATT (merkezi) |
| Genişlik | 67,8 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 92,7 mm |
| Derinlik | 33,2 mm |
| Boyutlar İle İlgili Not | M12 bağlantısız |
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 65 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 85 °C |
| İzin Verilen Nem (Çalışma) | 5 % ... 93 % (yoğunlaşma yok) |
| İzin Verilen Nem (Stok/Nakliye) | yoğunlaşma yok |
| Elektrostatik Deşarj | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-2 |
|---|---|
| Elektromanyetik HF Alanı | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-3 |
| Hızlı Geçiciler (Patlama) | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-4 |
| Darbe Akımı Yükü (Aşırı Gerilim) | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-5 |
| İletilen Girişim | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-4-6 |
| Parazit Yayılımı | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 55022 |
| Montaj Tipi | Duvara montaj |
|---|---|
| Montaj Açıklaması | Dahili anten |
| Ürün Numarası | 1005955 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | DNN |
| Ürün Kodu | DNN2B1 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4055626476568 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 152,4 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 166 g |
| Gümrük Tarife No | 85176200 |
| Menşe Ülke | Menşe ülke bilgisi teslimatla birlikte verilir. |
| Eclass-13.0 | 19170101 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 19170101 |
| ETIM 10.0 | EC000515 |
| UNSPSC 21.0 | 43201400 |
UL onaylı Onay kimliği: E238705 cUL Listed Onay kimliği: E238705 cUL Listed Onay kimliği: E196811 UL onaylı Onay kimliği: E196811
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 6(c), 7(a), 7(c)-I |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-50 Bir parçayla ilgili Çin RoHS beyanı tablosu, "Üretici Beyanı" altında ilgili parça için indirme merkezinde bulunabilir. EFUP-Eye sahip tüm parçalar için, Çin RoHS beyanı tablosu düzenlenmez ve istenmez. |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | Lead (CAS: 7439-92-1) |
| SCIP | 4ae8c8ac-962c-4938-8b41-b7138bb0e907 |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 9,687 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..