.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, baskılı devre levhası terminali yapısında olup MKDS 5 ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Baskılı devre levhası terminali; Ürün Gamı: MKDS 5; Kutup Sayısı: 3; Pin Aralığı: 6,35 mm; Nominal Kesit Alanı: 4 mm²; Bağlantı Yöntemi: Asansör mekanizmalı vidalı bağlantı Ek bilgi: Uygulamaya Yönelik Not: Güvenli iletken bağlantısı için, belirtilmiş olan tork değerine her zaman uyun. Özellikle iki veya üç konumlu PCB klemenslerinde, her bir kontak noktası için bireysel lehim pini, bunun için dengeleme yapamaz. İletken bağlantısı sırasında klemenslerin desteklenmesinin (bir elle tutulup muhafaza üzerine desteklenir) gerekli olmasının nedeni budur.
| Ürün Tipi | Baskılı devre levhası terminali |
|---|---|
| Ürün Gamı | MKDS 5 |
| Ürün Grubu | COMBICON Terminals L |
| Tasarım | PC klemensi hizalanabilir |
| Kutup Sayısı | 3 |
| Pin Aralığı | 6,35 mm |
| Bağlantı Sayısı | 3 |
| Satır Sayısı | 1 |
| Potansiyel Sayısı | 3 |
| Pin Dizilimi | Lineer pinleme |
| Potansiyel Başına Lehim Pini | 1 |
| Özellikler | |
| Nominal Akım I N | 32 A |
|---|---|
| Nominal Gerilim U N | 630 V |
| Nominal Gerilim (III/3) | 500 V |
| Nominal Aşırı Gerilim (III/3) | 6 kV |
| Nominal Gerilim (III/2) | 630 V |
| Nominal Aşırı Gerilim (III/2) | 6 kV |
| Anma Gerilimi (II/2) | 1000 V |
| Nominal Aşırı Gerilim (II/2) | 6 kV |
| Bağlantı Teknolojisi | |
| Tasarım | PC klemensi hizalanabilir |
|---|---|
| Nominal Kesit Alanı | 4 mm² |
| İletken Bağlantısı | |
| Bağlantı Yöntemi | Asansör mekanizmalı vidalı bağlantı |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,2 mm² ... 6 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Damarlı | 0,2 mm² ... 4 mm² |
| Kablo Kesiti AWG | 24 ... 10 |
| Kablo Kesiti Çok Telli, Yüksüklü, Plastik Kılıfsız | 0,25 mm² ... 4 mm² |
| Kablo Kesiti, Çok Telli, Yüksüklü, Plastik Kılıflı | 0,25 mm² ... 4 mm² |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Tek Damarlı | 0,2 mm² ... 2,5 mm² |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Çok Damarlı | 0,2 mm² ... 1,5 mm² |
| Aynı Kesitli 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonsuz TWIN Yüksük Bulunan | 0,25 mm² ... 0,75 mm² |
| Aynı Kesite Sahip 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonlu TWIN Yüksük Bulunan | 0,5 mm² ... 2,5 mm² |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 8 mm |
| Tahrik Şekilli Vida Ucu | Yarıklı (L) |
| Sıkma Torku | 0,5 Nm ... 0,6 Nm |
| Montaj Tipi | Dalga lehimleme |
|---|---|
| Pin Dizilimi | Lineer pinleme |
| Malzeme Verisi - Kontak | |
| Not | WEEE/RoHS uyumlu, IEC 60068-2-82/JEDEC JESD 201 uyarınca ipliksi bulundurmaz |
|---|---|
| Kontak Malzemesi | Cu alaşımı |
| Yüzey Özellikleri | Kalay kaplı |
| Metal Yüzey Bağlantı Noktası (Üst Katman) | Kalay (4 µm - 8 µm Sn) |
| Metal Yüzey Lehim Alanı (Üst Katman) | Kalay (4 µm - 8 µm Sn) |
| Malzeme Verisi - Muhafaza | |
| Renk (Muhafaza) | yeşil (6021) |
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| İzolasyon Malzeme Grubu | I |
| IEC 60112'Ye Göre CTI | 600 |
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| EN 60695-2-12'Ye Göre Akkor Tel Yanmazlık İndisi GWFI | 850 |
| EN 60695-2-13'E Göre Akkor Tel Tutuşma Sıcaklığı GWIT | 775 |
| EN 60695-10-2'Ye Göre Küre Basınç Testi İçin Sıcaklık | 125 °C |
| Uygulamaya Yönelik Not | Güvenli iletken bağlantısı için, belirtilmiş olan tork değerine her zaman uyun. Özellikle iki veya üç konumlu PCB klemenslerinde, her bir kontak noktası için bireysel lehim pini, bunun için dengeleme yapamaz. İletken bağlantısı sırasında klemenslerin desteklenmesinin (bir elle tutulup muhafaza üzerine desteklenir) gerekli olmasının nedeni budur. |
|---|
| Boyutlu Çizim | |
| Pin Aralığı | 6,35 mm |
|---|---|
| Genişlik [G] | 19,05 mm |
| Yükseklik [Y] | 26,6 mm |
| Uzunluk [L] | 12,5 mm |
| Kurulu Durumda Yükseklik | 21,5 mm |
| Lehim Pin Uzunluğu [P] | 5,1 mm |
| Pin Ölçüleri | 0,9 x 0,9 mm |
| PCB Tasarımı | |
| Delik Çapı | 1,3 mm |
| İletken Hasarı Ve Gevşemesi İçin Test | |
| Spesifikasyon | DIN EN 60999-1 (VDE 0609-1):2000-12 |
|---|---|
| Sonuç | Test geçildi |
| Çekme Testi | |
| Kablo Kesiti/Kablo Tipi/Çekme Kuvveti Ayar Noktası/Gerçek Değer | 0,2 mm² / sabit / > 10 N | 0,2 mm² / çok damarlı / > 10 N | 6 mm² / sabit / > 80 N | 4 mm² / çok damarlı / > 60 N |
| Sıcaklık Artış Testi | |
| Spesifikasyon | IEC 60947-7-4:2019-01 |
|---|---|
| Gereksinim Sıcaklık Artış Testi | PCB klemensinin ortam sıcaklığı ve sıcaklık artışı toplamı üst sınır sıcaklığını aşmayacaktır. |
| İzolasyon Direnci | |
| Spesifikasyon | DIN EN 60512-3-1:2003-01 |
| İzolasyon Direnci, Bitişik Kutuplar | > 5 MΩ |
| Hava Klerans Ve Sürünme Mesafeleri | | |
| İzolasyon Malzeme Grubu | I |
| Karşılaştırmalı İzleme Dizini (IEC 60112) | CTI 600 |
| Nominal İzolasyon Gerilimi (III/3) | 500 V |
| Nominal Aşırı Gerilim (III/3) | 6 kV |
| Minimum Klerans Değeri - Homojen Olmayan Saha (III/3) | 5,5 mm |
| Minimum Krepaj Mesafesi (III/3) | 6,3 mm |
| Bağlantı Kesitiyle İlgili Açıklama | 6 mm² bağlı iletken ile (tek telli). |
| Nominal İzolasyon Gerilimi (III/2) | 630 V |
| Nominal Aşırı Gerilim (III/2) | 6 kV |
| Minimum Klerans Değeri - Homojen Olmayan Saha (III/2) | 5,5 mm |
| Minimum Krepaj Mesafesi (III/2) | 5,5 mm |
| Nominal İzolasyon Gerilimi (II/2) | 1000 V |
| Nominal Aşırı Gerilim (II/2) | 6 kV |
| Minimum Klerans Değeri - Homojen Olmayan Saha (II/2) | 5,5 mm |
| Minimum Krepaj Mesafesi (II/2) | 5,5 mm |
| Titreşim Testi | |
| Spesifikasyon | IEC 60068-2-6:2007-12 |
|---|---|
| Frekans | 10 - 150 - 10 Hz |
| Süpürme Hızı | 1 oktav/dk |
| Büyüklük | 0,35 mm (10 Hz ... 60,1 Hz) |
| Hızlanma | 5g (60,1 Hz ... 150 Hz) |
| Her Eksen İçin Test Süresi | 2,5 h |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri |
| Kızgın Tel Testi | |
| Spesifikasyon | IEC 60695-2-10:2013-04 |
| Sıcaklık | 850 °C |
| İfşa Süresi | 5 s |
| Yaşlanma | |
| Spesifikasyon | IEC 60947-7-4:2019-01 |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 70 °C |
| Göreceli Nem (Stok/Nakliye) | 30 % ... 70 % |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 100 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 105 °C (Akım taşıma kapasitesine/zayıflama eğrisine bağlı olarak) |
| Ambalaj Tipi | karton ambalajlı |
|---|
| Ürün Numarası | 1714968 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 50 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 50 pc |
| Satış Kodu | AAN |
| Ürün Kodu | AANFDC |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918024109 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 8,204 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 7,769 g |
| Gümrük Tarife No | 85369010 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27460101 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27460101 |
| ETIM 10.0 | EC002643 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| B | |
| 300 V | 10 A / 28 - 10 |
|---|---|
| B | |
| 300 V | 30 A / 30 - 10 |
| Keine | |
| 630 V | 32 A / 0,2 - 4 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,037 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..