.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, geçmeli modül yapısında olup ESSENTIAL edition ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Geçmeli modül; Ürün Gamı: ESSENTIAL edition.
| Ürün Tipi | Geçmeli modül |
|---|---|
| Ürün Gamı | ESSENTIAL edition |
| Nominal Gerilim U N | 110 V DC | 120 V AC ... 230 V AC |
|---|
| Giriş Gerilim Aralığı | 120 V AC ... 230 V AC |
|---|---|
| Koruma Devresi | Varistör, LED |
| Montaj Tipi | Geçmeli montaj |
|---|
| Ürün Numarası | 2833738 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Satış Kodu | DKF |
| Ürün Kodu | DKF346 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918933920 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 2,94 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 2,84 g |
| Gümrük Tarife No | 85366990 |
| Menşe Ülke | IT |
| Eclass-13.0 | 27371692 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27371692 |
| ETIM 10.0 | EC002586 |
| UNSPSC 21.0 | 39122300 |
cUL Onaylı Onay kimliği: E140324 UL onaylı Onay kimliği: E140324 EAC Onay kimliği: RU C-DE.A*08.B.00777
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..