.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XB5R |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kablosuz ve pilsiz seri |
| Ürün Grubu | ZBRA |
| Ürün Varış Yeri | Kablosuz Schneider Electric ekosistem cihazları |
| Kontrol Istasyonu Uygulaması | Alıcı-verici (emisyon ve alım) |
| Muhafazanın Tabanının Rengi | Siyah (RAL 9011) |
| Kapağın Rengi | Şeffaf |
| Malzeme | Polikarbonat |
| Frequency | 2405 MHz için iletici 2405 MHz için alıcı |
| Anten Tipi | Çok yönlü |
| Anten Kazancı | 0 dBi |
| Emission Class | 5M00G7W |
| Maksimum Algılama Mesafesi | 300 m kutu tipinde XAL D verici, metal bir muhafazada alıcı ve kullanım röle anteni |
|---|---|
| Maksimum Emisyon Gücü | 3 mW |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24...240 V AC/DC 50/60 Hz - 10...10 % |
| W Cinsinden Güç Tüketimi | 4 W AC/DC |
| Çalışma Konumu | Dikey |
| Durum Led'i | 1 LED yeşil için güç AÇIK 1 LED yeşil için emisyon sinyali |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III conforming to IEC 60664-1 |
| Nominal Kısa Süresi Güç Frekansı Dayanma Gerilimi | 4 kV 50 Hz 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Elektrikli Bağlantı | 2 iletken kablosu 0,34 mm² - esnek - 5 m conforming to IEC 60947-1 |
| Sıkma Torku | 0,6 N.m 'e uygunIEC 60947-1 |
| Muhafaza Malzemesi | Polikarbonat |
| Kanalların Sayısı | 1 |
| Modülasyon Tekniği | O-QPSK |
| Ürün Ağırlığı | 0,2 kg |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
|---|---|
| Elektrik Çarpmasına Karşı Koruma Sınıfı | Sınıf II conforming to IEC 61140 |
| Ip Koruma Derecesi | IP65 'e uygunIEC 60529 55 °C 0,1 m |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 |
| Ik Koruma Derecesi | IK03 conforming to IEC 62262 |
| Ürün Sertifikaları | CCC BT 2006/95/EC UL GOST CSA CE C-Tick |
| Direktifler | 1999/5/EC - R&TTE yönerge 2004/108/EC - elektromanyetik uyumluluk |
| Titreşim Direnci | +/-0,5 mm (f= 10…55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 6 gn (f= 55…150 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 25 gn (süre = 6 ms) için 6000 şok 'e uygunIEC 60068-2-27 15 gn (süre = 11 ms) için yarım sinüs dalgası hızlandırma 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Yalıtım Direnci | > 500 MOhm -de 500 V DC 'e uygunNF C 20030 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 250 V 'e uygunIEC 60664-1 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,000 cm x 8,000 cm x 18,700 cm, 267,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 18 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,293 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..