.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony Elektromekanik Röleler |
|---|---|
| Aksesuar / Ayrı Parça Kategorisi | Koruma aksesuarları |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Koruma modülü |
| Aksesuar / Ayrı Parça Ürün | Varistör + yeşil LED |
| Ürün Uyumluluğu | Soket RSZ (1 K/A) Soket RSZ (2 K/A) Soket RGZ (1 K/A) Soket RGZ (2 K/A) |
| Ürünün Varış Yeri | RSB relay |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 110...230 V AC/DC |
| Bölünemez Miktar Başına Satış | 10 |
| Ürün Ağırlığı | 0,005 kg |
|---|
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 1,000 cm x 1,400 cm x 3,500 cm, 2,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 10 Adet, 1,700 cm x 6,000 cm x 8,500 cm, 24,000 g |
| Package 3 | S02, 1500 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 4,055 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..