.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, röle versiyonu yapısında olup RIFLINE complete ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Röle versiyonu; Ürün Gamı: RIFLINE complete; Bağlantı Yöntemi: Push-in bağlantı Ek bilgi: Çalışma Durumu: FBS 2-6... plug-in köprü, giriş tarafı (A2) iöin ve FBS-2-8... plug-in köprü çıkış tarafı (11/21) için.
| Çalışma Durumu | FBS 2-6... plug-in köprü, giriş tarafı (A2) iöin ve FBS-2-8... plug-in köprü çıkış tarafı (11/21) için |
|---|
| Ürün Tipi | Röle versiyonu |
|---|---|
| Ürün Gamı | RIFLINE complete |
| Set İçeriği | 2903327 RIF-1-RPT-LV-230AC/2X21AU | 2903328 RIF-1-RPT-LV-120AC/2X21AU | 2903329 RIF-1-RPT-LV-24AC/2X21AU | 2903330 RIF-1-RPT-LDP-24DC/2X21AU | 2903331 RIF-1-RPT-LV-230AC/2X21 | 2903332 RIF-1-RPT-LV-120AC/2X21 | 2903333 RIF-1-RPT-LV-24AC/2X21 | 2903334 RIF-1-RPT-LDP-24DC/2X21 | 2903339 RIF-1-RPT-LV-230AC/1X21 | 2903340 RIF-1-RPT-LV-120AC/1X21 | 2903341 RIF-1-RPT-LV-24AC/1X21 | 2903342 RIF-1-RPT-LDP-24DC/1X21 | 2905289 RIF-1-RPT-LDP-24DC/1X21MS | 2905290 RIF-1-RPT-LV-230AC/1X21MS | 2905291 RIF-1-RPT-LDP-24DC/2X21MS | 2905292 RIF-1-RPT-LV-230AC/2X21MS | 2906223 RIF-1-RPT-LDP-12DC/2X21 | 2906224 RIF-1-RPT-LDP-12DC/1X21 | 2909775 RIF-1-RPT-LV-120AC/2X21MS | 2909776 RIF-1-RPT-LV-120AC/1X21MS | 2909884 RIF-1-RPT-LDP-24DC/1IC | 1049232 RIF-1-RPT-LV-24AC/2X21MS | 1078686 RIF-1-RPT-LDP-24DC/1ICT | 1188144 RIF-1-RPT-L-24AC/2X21MS | 1188142 RIF-1-RPT-LRC-230AC/2X21MS |
| Nominal Gerilim U N | 250 V AC/DC |
|---|---|
| Nominal Akım I N | maks. 13 A (Uygulamaya/montaja bağlı) |
| Koruma Devresi | seçilen giriş/supresör modüllerine bağlı olarak |
| Bağlantı Yöntemi | Push-in bağlantı |
|---|---|
| Kablo Soyma Uzunluğu | 8 mm |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,14 mm² ... 1,5 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Damarlı | 0,14 mm² ... 1,5 mm² | 0,14 mm² ... 1,5 mm² (Plastik kılıflı yüksük) | 0,14 mm² ... 1 mm² (Plastik kılıflı yüksük, çift klemens üzerinde iki iletken) |
| Kablo Kesiti AWG | 26 ... 16 (sabit) | 26 ... 16 (çok telli) |
| Montaj Deliği | |
| Çap | 3,2 mm |
|---|---|
| Genişlik | 16 mm |
| Yükseklik | 96 mm |
| Derinlik Sabitleme Mandalı | 75 mm (sabitleme mandalı bulunan) |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı (Muhafaza) | V2 (Muhafaza) |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 85 °C (Uygulamaya/montaja bağlı) |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 85 °C |
| Tanımlama | ISA-S71.04. G3 Harsh Group | EN 60068-2-60 |
|---|
| Montaj Tipi | DIN rayı montajı |
|---|---|
| Montaj Konumu | herhangibir |
| Ürün Numarası | 2900931 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 1 pc |
| Satış Kodu | DK6 |
| Ürün Kodu | DK6522 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356733151 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 50,55 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 49,7 g |
| Gümrük Tarife No | 85366990 |
| Menşe Ülke | CN |
| Eclass-13.0 | 27371603 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27371603 |
| ETIM 10.0 | EC001456 |
| UNSPSC 21.0 | 39122300 |
CSA Onay kimliği: 76787 UL onaylı Onay kimliği: FILE E 113228 EAC Onay kimliği: RU D-DE.B*00573/18 DNV Onay kimliği: TAA000018V
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..