.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, geçmeli modül yapısında olup RIFLINE complete ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Geçmeli modül; Ürün Gamı: RIFLINE complete.
| Ürün Tipi | Geçmeli modül |
|---|---|
| Ürün Gamı | RIFLINE complete |
| Nominal Gerilim U N | 12 V DC ... 24 V DC |
|---|
| Giriş Gerilim Aralığı | 12 V DC ... 24 V DC ±30 % |
|---|---|
| Durum Göstergesi | LED (sari) |
| Koruma Devresi | Ters gerilim diyodu |
| Tanımlama | ISA-S71.04. G3 Harsh Group | EN 60068-2-60 |
|---|
| Ürün Numarası | 2900939 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 10 pc |
| Satış Kodu | DK6 |
| Ürün Kodu | DK6545 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356733069 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 3,05 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 2,742 g |
| Gümrük Tarife No | 85363010 |
| Menşe Ülke | CN |
| Eclass-13.0 | 27371692 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27371692 |
| ETIM 10.0 | EC002586 |
| UNSPSC 21.0 | 39122300 |
CSA Onay kimliği: 76787 UL onaylı Onay kimliği: FILE E 113228 DNV Onay kimliği: TAA000018V
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 7(a), 7(c)-I |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-50 Bir parçayla ilgili Çin RoHS beyanı tablosu, "Üretici Beyanı" altında ilgili parça için indirme merkezinde bulunabilir. EFUP-Eye sahip tüm parçalar için, Çin RoHS beyanı tablosu düzenlenmez ve istenmez. |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | Lead (CAS: 7439-92-1) |
| SCIP | 27984f30-8d35-4c5a-bcb8-c33fa00cc9a0 |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,035 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..