.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, röle versiyonu yapısında olup ESSENTIAL edition ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Röle versiyonu; Ürün Gamı: ESSENTIAL edition; Bağlantı Yöntemi: Vidalı bağlantı.
| Ürün Tipi | Röle versiyonu |
|---|---|
| Ürün Gamı | ESSENTIAL edition |
| Nominal Gerilim U N | 300 V AC/DC |
|---|---|
| Nominal Akım I N | 12 A |
| Giriş Tarafı | |
| Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
|---|---|
| Kablo Soyma Uzunluğu | 7 mm |
| Vida Yivi | M3 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 2x 0,2 mm² ... 2,5 mm² (yüksüksüz) | 2x 0,2 mm² ... 1,5 mm² (Yüksüklü) |
| İletken Kesiti, Çok Damarlı | 2x 0,2 mm² ... 2,5 mm² (yüksüksüz) | Çıkış tarafı |
| Genişlik | 27 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 78,5 mm |
| Derinlik Sabitleme Mandalı | 86 mm (ECOR-RH-2) |
| Renk | trafik grisi B (RAL 7043) |
|---|
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -25 °C ... 85 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -25 °C ... 85 °C |
| Montaj Tipi | DIN rayı montajı |
|---|---|
| Montaj Açıklaması | Sıralar halinde boşluk bırakmadan |
| Montaj Konumu | herhangibir |
| Ürün Numarası | 2907521 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 1 pc |
| Satış Kodu | DKF |
| Ürün Kodu | DKF313 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4055626214382 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 76,2 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 78,94 g |
| Gümrük Tarife No | 85366990 |
| Menşe Ülke | CN |
| Eclass-13.0 | 27371603 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27371603 |
| ETIM 9.0 | EC001456 |
| UNSPSC 21.0 | 39122300 |
cUL Onaylı Onay kimliği: FILE E 113228 UL onaylı Onay kimliği: FILE E 113228 EAC Onay kimliği: RU C-DE.**08.B.01419 cULus Onaylı Onay kimliği: E113228
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,605 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..