.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, röle versiyonu yapısında olup PLC-INTERFACE ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Röle versiyonu; Ürün Gamı: PLC-INTERFACE; Uygulama: Üniversal; Çalışma Modu: 100% çalışma faktörü; Nominal Giriş Gerilimi U N: 24 V DC | Takılabilir elektromekanik rölenin veya katı hal rölesinin (gerekli aksesuarlara bakın) nominal gerilimi, entegre edilmiş yukarı yön devresine sahip tabanın nominal giriş geriliminden farklıdır; Bağlantı Yöntemi: Vidalı bağlantı Ek bilgi: EMC Açıklaması: EMU: sınıf A ürünü, yükleme alanındaki üretici beyanına bakın.
| Kullanım Kısıtlaması | |
| EMC Açıklaması | EMU: sınıf A ürünü, yükleme alanındaki üretici beyanına bakın |
|---|---|
| Ürün Tipi | Röle versiyonu |
|---|---|
| Ürün Gamı | PLC-INTERFACE |
| Uygulama | Üniversal |
| Çalışma Modu | 100% çalışma faktörü |
| Uyumlu Komponentler | Minyatür röle, REL-MR-24DC/21-21AU, REL-MR-24DC/21-21 |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Nominal Giriş Gerilimi U N | 24 V DC | Takılabilir elektromekanik rölenin veya katı hal rölesinin (gerekli aksesuarlara bakın) nominal gerilimi, entegre edilmiş yukarı yön devresine sahip tabanın nominal giriş geriliminden farklıdır |
|---|---|
| Koruma Devresi | Ters gerilim diyodu |
| Uyumlu Komponentler | Minyatür röle, REL-MR-24DC/21-21AU, REL-MR-24DC/21-21 |
|---|
| Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
|---|---|
| Kablo Soyma Uzunluğu | 8 mm |
| Vida Yivi | M3 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,14 mm² ... 2,5 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Damarlı | 0,14 mm² ... 2,5 mm² | 0,2 mm² ... 2,5 mm² (Tek yüksük) | 2x 0,5 mm² ... 1,5 mm² (TWIN yüksük) |
| Kablo Kesiti AWG | 26 ... 14 |
| Sıkma Torku | 0,6 Nm ... 0,8 Nm |
| Durum Göstergesi | LED |
|---|
| Genişlik | 14 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 80 mm |
| Derinlik | 94 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı (Muhafaza) | V0 (Muhafaza) |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 60 °C |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 85 °C |
| CE | |
| Sertifika | CE uyumlu |
|---|---|
| UKCA | |
| Sertifika | UKCA-uyumlu |
| Gemi İnşa Onayı | |
| Sertifika | TAE0000196 |
| Tanımlama | ISA-S71.04. G3 Harsh Group | EN 60068-2-60 |
| Gemi Yapımı Verileri | |
| Temperature | D |
| Humidity | A |
| Titreşim | B/C |
| EMC | B |
| Enclosure | Required protection according to the Rules shall be provided upon installation on board |
| Elektromanyetik Uyum | EMC yönetmeliği ile uyumlu |
|---|---|
| Alçak Gerilim Yönetmeliği (LVD) | Alçak Gerilim Yönetmeliğine uygun |
| Standartlar/Yönetmelikler | IEC/EN 60664-1 |
|---|
| Montaj Tipi | DIN rayı montajı |
|---|---|
| Montaj Açıklaması | Sıralar halinde boşluk bırakmadan |
| Montaj Konumu | herhangibir |
| Ürün Numarası | 2967015 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 10 pc |
| Satış Kodu | DK6 |
| Ürün Kodu | DK6232 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918156459 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 61,75 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 63,4 g |
| Gümrük Tarife No | 85366990 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27371603 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27371603 |
| ETIM 10.0 | EC001456 |
| UNSPSC 21.0 | 39122300 |
cUL Onaylı Onay kimliği: E238705 UL onaylı Onay kimliği: E238705 EAC Onay kimliği: RU D-DE.B*00573/18 DNV GL Onay kimliği: TAE0000196
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 7(a), 7(c)-I |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-50 Bir parçayla ilgili Çin RoHS beyanı tablosu, "Üretici Beyanı" altında ilgili parça için indirme merkezinde bulunabilir. EFUP-Eye sahip tüm parçalar için, Çin RoHS beyanı tablosu düzenlenmez ve istenmez. |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | Hexahydromethylphthalic anhydride (CAS: Uygulanabilir Değil) | Lead (CAS: 7439-92-1) |
| SCIP | 98262157-42b2-4f5f-a3be-747dbb9162d2 |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,646 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..