.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, geçmeli köprü yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Geçmeli köprü; Kutup Sayısı: 10; Pin Aralığı: 6,2 mm.
| Ürün Tipi | Geçmeli köprü |
|---|---|
| Kutup Sayısı | 10 |
| Pin Aralığı | 6,2 mm |
| Maksimum Yük Akımı | 24 A (Farklı modüler klemenslerde kullanıldığında, köprülerin akım değerleri değişik olabilir. Tam değerler ilgili klemenslerin aksesuarlar verilerinde bulunabilir.) |
|---|
| Maksimum Yük Akımı | 24 A (Farklı modüler klemenslerde kullanıldığında, köprülerin akım değerleri değişik olabilir. Tam değerler ilgili klemenslerin aksesuarlar verilerinde bulunabilir.) |
|---|
| Pin Aralığı | 6,2 mm |
|---|
| Renk | kırmızı (RAL 3001) |
|---|---|
| Malzeme | Bakır |
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| Montaj Tipi | Geçmeli montaj |
|---|
| Ürün Numarası | 3033716 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 10 pc |
| Satış Kodu | BE2 |
| Ürün Kodu | BE2Z2X |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356590938 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 6,28 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 5,9 g |
| Gümrük Tarife No | 85366990 |
| Menşe Ülke | CN |
| Eclass-13.0 | 27250303 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250303 |
| ETIM 10.0 | EC000489 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..